Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Safari 16 na OS X Catalina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 -=JaMiRo=-

-=JaMiRo=-
  • 178 postów

Napisano 08 lutego 2023 - 20:30

Hejka.

Zauważyłem, że Safari v.15 straciła wsparcie ze strony Apple, przez co niektóre strony, w tym Onet są nie wyświetlane poprawnie (brak obrazków, rozjechany tekst itd). 

Sądziłem, że instalacja nowego systemu na Catalina rozwiąże temat, ale jednak nie.

Czy jest opcja, żeby w jakiś sposób zainstalować Safari v.16 na Catalina ? Najwyższa wersja na tą wersję systemu to właśnie v.15. Wiem, że na v.16 strony wyświetlane są poprawnie.

 



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 705 postów
  • Płeć:

Napisano 08 lutego 2023 - 20:37

Czy tę instalację Cataliny robiłeś na czysto? Mam przeczucie, że problem nie jest w wersji przeglądarki, tylko raczej w jakiś dodatkach, które kiedyś zostały zainstalowane i coś się gryzie. 15 to tylko 1 duża wersja wstecz. Nie mam, jak tego sprawdzić, ale to byłoby dosyć dziwne, żeby Onet nie działał z nie tak wcale prehistoryczną wersją.



#3 -=JaMiRo=-

-=JaMiRo=-
  • 178 postów

Napisano 08 lutego 2023 - 21:24

Instalacja na czysto.

Wcześniej miałem High Sierra, i w tym tygodniu zaczęły się problemy z Onetem, ale dużo wcześniej miałem problemy z innymi stronami, ale nie przejmowałem się, ze względu, że rzadko je odwiedzałem. 

Żona korzysta z Safari 16 i jest git. Trochę dziwne, że tak z dnia na dzień straciła na funkcjonalności.

Spróbuję zainstalować alternatywną przeglądarkę i zobaczę co się będzie działo.

Na Firefoxie wszystko śmiga aż miło.

Widocznie Safari 15 nawala.


Użytkownik -=JaMiRo=- edytował ten post 08 lutego 2023 - 23:18





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych