Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Usunięcie warstwy antiglare w MBP 13 2015


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 MC_

MC_
  • 6891 posts

Posted 11 January 2023 - 10:42

Niestety, mój stary komputer nie załapał się na akcję serwisową związaną z wymianą matrycy i po zakupie nowego postanowiłem coś zrobić z jego dosyć obrzydliwym wyglądem.

 

Research internetowy wskazuje na usługi proponowane np. przez serwis Zbita Szybka dotyczące usunięcia powłoki przeciwodblaskowej. Komputer będzie użytkowany wyłącznie w domu, więc jej brak nie będzie większym problemem.

 

Czy ktoś korzystał z takich usług i ma doświadczenie/zna efekty/może polecić/zniechęcić?


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4797 posts
  • Płeć:

Posted 11 January 2023 - 20:34

Ale przeszkadza Ci ten wygląd? Bo też mam w domu takiego starszego pana, i też mu to okrutnie poodłaziło, ale widać to tylko kiedy ekran jest wyłączony. Jak wyświetla się cokolwiek, to trzeba się specjalnie wpatrywać. Na pewno nie przeszkadza to w pracy. Może nie warto ryzykować takich inwazyjnych sposobów, bo jak Ci rozwalą ekran, to się pewnie okaże, że zgodziłeś się z jakimś regulaminem, wywieszonym do góry nogami w holu recepcji i możesz się pocałować w co tam lubisz.


Edited by Mikołaj Maciejko, 11 January 2023 - 20:34.


#3 MC_

MC_
  • 6891 posts

Posted 11 January 2023 - 20:42

Mojej żonie będzie przeszkadzało. To wystarczy. 


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#4 MiL

MiL
  • 1423 posts
  • Płeć:

Posted 13 January 2023 - 16:24

Szach mat, musisz coś z tym zrobić :)



#5 OP7

OP7
  • 52 posts
  • SkądŚląsk

Posted 14 March 2023 - 13:09

Sposobów jest wiele, wystarczy poszukać w Google. Sam osobiście używałem gąbeczki nasączonej alkoholem izopropanolowym. Warto tutaj używać jednak gąbeczek typu „Magic sponge”, żeby nie porysować ekranu.






3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users