Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iPhone nie działający Face ID iPhone X


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 kacpero799

kacpero799
  • 3 posts

Posted 01 January 2023 - 21:37

Witam mam pewien problem ponieważ ostatnio mój telefon iPhone x poprzestał sie ładować a wiec na własną rękę podjąłem sie wymiany modułu ładującego wraz z mikrofonem i przy okazji wymieniłem baterie. Telefon działał normalnie po naprawie , ale zauważyłem że ekran był źle przyklejony, a wiec postanowiłem rozebrać telefon ponownie, po włączeniu w telefonie przestało działać face id wyświetla że wykryto problem z aparatem TrueDeapth próbowałem już wszystkiego resetowania ponownie wgrałem ios przez itiunes i nadal jest to samo, taśma face id jest na pewno dobrze przypięta ponieważ już chyba z 3 razy to sprawdzałem hqdefault.jpg    



#2 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1006 posts
  • Płeć:
  • SkądKraków

Posted 02 January 2023 - 09:18

Jeśli komunikat o wykrytym problemie z FaceID pojawia się od razu po uruchomieniu telefonu to uszkodzona jest przednia kamera lub taśma czujników wyświetlacza.


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#3 kacpero799

kacpero799
  • 3 posts

Posted 02 January 2023 - 23:04

Jeśli komunikat o wykrytym problemie z FaceID pojawia się od razu po uruchomieniu telefonu to uszkodzona jest przednia kamera lub taśma czujników wyświetlacza

Wymieniałem już cały moduł face id ale po wymianie telefon nie chciał sie włączyć 






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users