Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Skanowanie biblioteki zdjęć, brak duplikatów oraz albumu osoby


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 jabłko00

jabłko00
  • 4 posts

Posted 10 November 2022 - 23:43

Hej wszystkim, bardzo proszę o pomoc bo już mnie to męczy. Moja biblioteka zdjęć chyba najwyraźniej nie jest skanowania. W bibliotece mam różne twarze a album osoby jest pusty, to samo z albumem duplikaty gdzie też aktualnie nie ma ani jednego zdjęcia, mimo że specjalnie naklikałem takich samych zdjęć. Z tego co widziałem na YouTube to ludzie mają ile zdjęć zostało już przeskanowanych itd, a ja mam komunikat ,,szukam osób,, czy coś w tym rodzaju i tak jakby wgl tej biblioteki nie przeszukiwał. Uprzedzając odpowiedzi, resetowałem telefon, mam system iOS 16.1.1, wyłączałem zdjęcia w iCloud, podłączałem telefon do ładowania, resetowałem ustawienia sieciowe itd, i nie mam już pomysłu co mam jeszcze zrobić a mnie to męczy, bo wydaje m Isię ze to właśnie z tego względu mam dalej pusty album duplikaty oraz osoby
Proszę o wsparcie!

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6664 posts
  • Płeć:

Posted 11 November 2022 - 00:16

Za dużo kombinujesz. Kroki jakie trzeba wykonać: telefon podpięty do prądu, z włączonym Wi-Fi (i wyłączonym oszczędzaniem danych w tejże sieci), bez oszczędzania baterii, z włączonymi zdjęciami iCloud (i przynajmniej odrobiną wolnego miejsca w chmurze, nie może być pod korek). I do higieny trochę wolnego miejsca lokalnie. 

Ile masz tych zdjęć tak w ogóle?


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 jabłko00

jabłko00
  • 4 posts

Posted 11 November 2022 - 08:23

Zdjęć mam w tym momencie 567, 20 wideo. Z tego co wiem to chyba powinno się pokazywać jakiś postęp tego skanowania a ja czegoś takiego nie widziałem wczoraj. Co więcej i to warto dodać na tablecie który mam ponad rok tez album osoby jest pusty i tez widnieje tam komunikat „szukam osób”. Wiec chyba przez ponad rok powinno już jakaś osobę tam znaleźć
Teraz przykładowo mam podłączony tablet do prądu, a w folderze osoby komunikat : szukam osób …. itd a pod koniec napisane jest: aby kontynuować skanowanie, podłącz iPad do źródła zasilania
No to przecież jest podłączony i według mnie nic się nie skanuje, tez inna sprawa ze przez ponad rok jednak trochę już razy go lądowałem i przez tyle czasu nie znalazł ani jednej twarzy także coś tu jest nie tak




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users