Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone X przestał działać aparat i latarka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rav91

Rav91
  • 2 postów

Napisano 09 października 2022 - 12:32

Cześć Wam. Postanowiłem napisać nowy post, gdyż żadne rady i sposoby znalezione w internecie nie pomagają. Już jakiś czas temu przestał działać mi tylni aparat oraz latarka. Było to jeszcze na iOS 14. Usterka wygląda na problem z oprogramowaniem, ale nie pomaga ani zamknięcie aplikacji aparat, restart, wgranie nowego softu (obecnie iOS 16), ustawienia fabryczne, ani nawet czysta instalacja softu przez iTunes bez odtwarzania kopii zapasowej. Czytałem również, że problemem może być szybkie nagrzewanie się urządzenia, ale nawet jak telefon jest chłodny to funkcje nie działają. Co ciekawe aparat na podwójnym zoomie działa, tak samo jak flash do robienia zdjęcia, co tym bardziej wskazywałoby na usterkę oprogramowania. No chyba, że to dwie osobne diody w latarce i dwa osobne aparaty? Może ktoś spotkał się z tą usterką i znalazł wyjście bez konieczności oddawania telefonu do serwisu?

#2 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 10 października 2022 - 06:23

Po prostu zepsuty jest aparat. Kiedy go wymienisz to skończą się wszystkie problemy.


Użytkownik SERWIS.ME edytował ten post 10 października 2022 - 06:23

1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#3 Rav91

Rav91
  • 2 postów

Napisano 22 października 2022 - 16:32

Aparat wymieniłem. Dziękuję za pomoc, faktycznie był popsuty. Teraz wszystko śmiga, tylko…

Prawdopodobnie uszkodziłem ekran/taśmę podczas naprawy. Bo chyba inaczej tego nie da się wyjaśnić? Dotyk działa jak należy.

Załączony plik  3409482C-3569-44DB-B120-0763C06A9653.jpeg   162,78 KB   0 Ilość pobrań




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych