Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 12 mini - nagle ściemnia się wyświetlacz - przegrzewanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kris_Ka

Kris_Ka
  • 2 postów

Napisano 20 sierpnia 2022 - 10:10

Witam. Podpowiedzcie proszę, moj iphone 12 mini od początku ma problem z nagłym ściemnianiem wyświetlacza. Nie chodzi mi o automatyczne ściemnianie, jasność jest na full caly czas, a w pewnym momencie wyświetlacz przygasa tak, że w słońcu nic nie widać. Dzieje się to zazwyczaj jak chce skorzystać właśnie w pelnym słońcu, albo w samochodzie jak jest na podszybiu. Domyślam się, że jest to spowodowane przegrzewaniem się, ale tel. nie jest nadmiernie gorący, a sytuacja nie zdarza się w trakcie ekstremalnych upałów czy po długotrwałym nasłonecznieniu. Miałem wcześniej 5S, 6S, 7 i w tamtych nic takiego nie występowało. Czy to normalne zachowanie czy mojemu egzemplarzowi coś dolega?

#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 20 sierpnia 2022 - 11:49

Witam. Podpowiedzcie proszę, moj iphone 12 mini od początku ma problem z nagłym ściemnianiem wyświetlacza. Nie chodzi mi o automatyczne ściemnianie, jasność jest na full caly czas, a w pewnym momencie wyświetlacz przygasa tak, że w słońcu nic nie widać. Dzieje się to zazwyczaj jak chce skorzystać właśnie w pelnym słońcu, albo w samochodzie jak jest na podszybiu. Domyślam się, że jest to spowodowane przegrzewaniem się, ale tel. nie jest nadmiernie gorący, a sytuacja nie zdarza się w trakcie ekstremalnych upałów czy po długotrwałym nasłonecznieniu. Miałem wcześniej 5S, 6S, 7 i w tamtych nic takiego nie występowało. Czy to normalne zachowanie czy mojemu egzemplarzowi coś dolega?

Mam to w 13 Pro. Podejrzewam, że ekran się przyciemna ze względu na temperaturę. 



#3 Jash

Jash
  • 247 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2022 - 12:00

U mnie na 13Pro to samo. Niezbyt często ale zdarza się.

iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016


#4 Klimer

Klimer
  • 848 postów

Napisano 01 września 2022 - 13:04

sprawdźcie, bo ja to miałem i odkryłem co telefon wtedy robi.

 

w ustawienia -> dostępność -> ekran i wielkość tekstu jest ustawienie "obniż punkt bieli". Dodałem sobie to ustawienie do skrótów (bo chciałem czytać w nocy z mniejszym bólem) i czasami jak widzę że ekran mi przygasa, to wyciągam z command center (czy jak to się nazywa) to ustawienie i okazuje się, że się włączyło. Nie wiem dlaczego to się samo odpala wielokrotnie, ale u mnie się sprawdziło. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych