Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Iphone 11 nie działa prawidłowo mikrofon rozmów


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 garfild9000

garfild9000
  • 3 posts

Posted 27 July 2022 - 13:57

Witam, koledzy mam problem, dostałem od brata Iphona 11, przełożyłem kartę T-Mobile i czasami występuje problem z mikrofonem rozmów, objawia się to tym ze na początku rozmowy nie słychać mnie.

Po kilkunastu sekundach przechodzi, albo jak przejdę w inne miejsce, czasem wszystko działa oki, a czasem muszę mikrofon skierować bliżej ust do góry.

Zrobiłem następujące czynności reset do zera telefonu, przeczyściłem od dołu siateczki z brudu, potem szczoteczką delikatnie alkoholem siateczkę na dole. Wyłączyłem opcje redukcji szumów w tle podczas rozmowy, wyłączyłem rozmowy po wifi, Jak otwieram notatki i nagrywam wiadomość to idealnie mnie słychać za każdym razem, wideo jak nagrywam to tak samo wszystko ok.

Usterka bardzo irytująca nie da się korzystać z telefonu, mogę coś jeszcze zrobić? Proszę o pomoc

 



#2 Geble

Geble

  • 1182 posts
  • Płeć:
  • SkądMysłowice

Posted 27 July 2022 - 14:18

Skoro podczas nagrywania głosowego w innych aplikacjach działa wszystko bez zarzutu to można wykluczyć usterkę mechaniczną samego mikrofonu. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzenie innej karty SIM w tym samym telefonie.

 

Jeśli po włożeniu innej karty problem ustąpi to masz czarno na białym gdzie leży problem.


BEKO MCNA406E40ZXBN HarvestFresh Nofrost A++ ||  ELECTROLUX EW6F329SP PerfectCare  ||  ELECTROLUX ESF74661RX  || Rubin 714p  ||  Paseratti 1.9 TDI


#3 garfild9000

garfild9000
  • 3 posts

Posted 27 July 2022 - 20:58

Podmieniłem kartę SIM to samo, przez pierwsze około 5 sekund nie słuchać mnie. Dodam że to się dzieje tylko w domu, chyba tam gdzie gorszy jest zasięg. Na dworze nie zauważyłem problemu.. Co może być i ile kosztuje naprawa a może jest szansa że mogę naprawić sam, np wymieniając taśmę z mikrofonem?




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users