Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Downgrade ios 15


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Blueee82

Blueee82
  • 4 postów

Napisano 29 czerwca 2022 - 16:18

Witam, czy jest jakiś sposób by cofnąć się do nie podpisywanego już ios (dokładnie 15.3.1). Może jb coś da itd. Aktualnie mam ip13 pro max 512GB i telefon stał się beznadziejny. Kupiłem go ze względu na czas działania i niby płynności/szybkości działania. Po aktualizacji do 15.5 telefon wyciska max 8 godzin na wyświetlaczy (w cześniej było nawet 14h). Dodatkowo gdy jest bardzo gorąco telefon zaczyna się zawieszać na kilka sekund i wyświetlacz mocno przygasa (muszę go ręcznie rozjaśniać). Na 15.3.1 nie miałem żadnych problemów (dosłownie), stąd chęć powrotu do starszej wersji ios.

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 546 postów
  • Płeć:

Napisano 29 czerwca 2022 - 18:14

Nie da się. Nic się w tym temacie nie zmieniło. Możesz postawić system na świeżo lub spróbować bety 15.6. Może coś poprawia w tym zakresie. Osobiście uważam, że w przypadku bet kolejnych mniejszych wersji ryzyko nie jest zbyt duże – mało prawdopodobne jest, że coś wyleci w powietrze czy przestanie działać. Ale tutaj każdy musi podjąć decyzję samodzielnie. 
inna sprawa, że zmiana czasu pracy na baterii może zależeć od innych czynników. Na przykład od pogody – ostatnio mamy dużo więcej słoneczka niż wcześniej. Z jednej strony ekran może być dużo jaśniejszy (i żreć więcej prądu), z drugiej strony wydajność może być obcięta z uwagi na wysokie temperatury (iPhone zwalnia, jak się mocno rozgrzeje). Być może gorsza wydajność nie ma związku z aktualizacją oprogramowania. 
Jeśli masz jakieś dalsze pytania odnośnie czasu pracy na baterii, to zapraszam do stosownego wątku-rezerwatu. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych