Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 12 - brak szybkiego ładowania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 DawidDawid123

DawidDawid123
  • 3 postów

Napisano 22 czerwca 2022 - 20:45

Posiadam Iphone 12 i dokupiłem do niego kostkę oraz kabel do ładowania. Czy ktoś mi może powiedzieć czemu nie ma szybkiego ładowania? Kostka oraz kabel ponoć obsługują szybkie ładowanie. 
Oczywiście podłączam kabel do prawidłowego złącza w kostce..
 
https://greencell.global/pl/ladowarki/3196-ladowarka-sieciowa-green-cell-gc-chargesource3-3xusb-30w-z-szybkim-ladowaniem-ultra-charge-i-smart-charge.html?fbclid=IwAR3E6zLlNvcO4lJkO44jFgyofhAr-QACKD3ggDzKRBho2CSD0o_v8-y11_s
https://greencell.global/pl/lightning/3240-kabel-green-cell-gc-ray-usb-lightning-200cm-do-iphone-ipad-ipod-bialy-led-szybkie-ladowanie.html?fbclid=IwAR0amUwWVwyRnsXPPvJTgVZuxhyEaHog3TDQJfTWEXv_DI-KaBWD3dg3q8k

 



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 546 postów
  • Płeć:

Napisano 22 czerwca 2022 - 21:58

2,4 ampera przekłada się tutaj na ~12 watów. Czyli jest relatywnie szybciej – podstawowa ładowarka do iPhone'a to 5W. Jeśli chcesz mieć prawdziwe szybkie ładowanie (Power Delivery), to musisz mieć kabel z USB-C oraz zasilacz wspierający PD. Wtedy iPhone jest w stanie uciągnąć bodajże 22 waty w szczycie. 

I odradzam Greencella – firma miała pewne wpadki jakościowe. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 DawidDawid123

DawidDawid123
  • 3 postów

Napisano 22 czerwca 2022 - 22:18

2,4 ampera przekłada się tutaj na ~12 watów. Czyli jest relatywnie szybciej – podstawowa ładowarka do iPhone'a to 5W. Jeśli chcesz mieć prawdziwe szybkie ładowanie (Power Delivery), to musisz mieć kabel z USB-C oraz zasilacz wspierający PD. Wtedy iPhone jest w stanie uciągnąć bodajże 22 waty w szczycie. 

I odradzam Greencella – firma miała pewne wpadki jakościowe. 

Ehh te ściemy w reklamach.. Piszą, że ultra szybkie ładowanie... Sprawdziłem programem i pokazuje, że ładuje 8.5W .

No nic czyli zmuszony jestem zwrócić kostke i kabel ://


A powiedz mi jeszcze czy wystarczy kupić sama kostke? Kabel dołączony do telefonu wystarczy? Z góry dziekuje !



#4 adamski.ab

adamski.ab
  • 67 postów
  • SkądBydgoszcz, PL

Napisano 22 czerwca 2022 - 22:34

Tak, wystarczy sama kostka.

#5 DawidDawid123

DawidDawid123
  • 3 postów

Napisano 22 czerwca 2022 - 22:42

Tak, wystarczy sama kostka.

ok dzięki



#6 winmaciek

winmaciek
  • 6 546 postów
  • Płeć:

Napisano 23 czerwca 2022 - 10:31

A ile procent baterii ma iPhone w momencie mierzenia? Jak bardzo jest nagrzany? Czy leży na słońcu? Bo te rzeczy wpływają na szybkość ładowania. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych