Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Air M1 klapa po zamknięciu posunięta jest w prawo . Czuć tylko pod ppalcami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MakowiecAirPro

MakowiecAirPro
  • 25 postów

Napisano 04 czerwca 2022 - 21:22

Witajcie w moim MacBooku Air M1 po zamknięciu pokrywy jest ona posunięta w prawo . Czuć to pod palcami gdy przyłoży się do boku komputera palec , nie widać tego tak bardzo gołym okiem . Co mam robić ? Serwisy tego nie widzą ale być może jest to spowodowane tym , że podczas oddawania do serwisu nie sprecyzowałem tego dokładnie . 



#2 Regiss

Regiss
  • 2 936 postów
  • SkądRadom

Napisano 04 czerwca 2022 - 21:27

Jak nie widać gołym okiem to bym się nie martwił tylko używał. Wada kosmetyczna pewnie nie podlegająca naprawie dlatego serwis nic nie zrobił.

iPhone 15 Pro


#3 MakowiecAirPro

MakowiecAirPro
  • 25 postów

Napisano 04 czerwca 2022 - 21:32

Jak nie widać gołym okiem to bym się nie martwił tylko używał. Wada kosmetyczna pewnie nie podlegająca naprawie dlatego serwis nic nie zrobił.

Czym może być to spowodowane ? Jestem osobą która lubi jak wszystko jest realne więc dlatego kupiłem Maca i denerwuje mnie to że jest w nim coś nie tak . Na dodatek uszczelka do około ekranu za mocno trzyma i podczas otwierania wydaje jakiś dziwny dźwięk ale w serwisie ( w którym na dodatek mi go porysowali ale zaważyłem to niestety dopiero w domu) powiedzieli że to niby normalne i że za jakiś czas to zniknie 


Czym może być to spowodowane ? Jestem osobą która lubi jak wszystko jest realne więc dlatego kupiłem Maca i denerwuje mnie to że jest w nim coś nie tak . Na dodatek uszczelka do około ekranu za mocno trzyma i podczas otwierania wydaje jakiś dziwny dźwięk ale w serwisie ( w którym na dodatek mi go porysowali ale zaważyłem to niestety dopiero w domu) powiedzieli że to niby normalne i że za jakiś czas to zniknie 

poprawka idealne 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych