Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak powiadomień od tygodnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukiwu

lukiwu
  • 3 postów

Napisano 20 maja 2022 - 13:20

Cześć, 

od jakiegoś tygodnia/dwóch dla niektórych aplikacji przestały przychodzić mi powiadomienia. Między innymi dla Linkedina/Xiaomi/LG/OLX. 

Co dziwne dla Messengera/Inposta itp. przychodzą. Ustawienia wszystkie mają takie same dla powiadomień.

Obecnie mam i.OSa 15.5. 

 

Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim i wie jak to rozwiązać?

Robiłem reset, włączałem-wyłączałem powiadomienia ale nic to nie dało.  



#2 Jash

Jash
  • 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 20 maja 2022 - 13:49

U mnie, po przedostatniej aktualizacji iOS jest podobnie, a ostatnia tego nie naprawiła. Powiadomienia raz są, raz nie. Czasem jest powiadomienie, ale bez dźwięku (najczęściej w sms) i koniec końców, często jak dzwoni telefon to nagle przerywa dzwonek, próba połączenia trwa, a dźwięku brak.


iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016


#3 lukiwu

lukiwu
  • 3 postów

Napisano 20 maja 2022 - 13:56

U mnie, po przedostatniej aktualizacji iOS jest podobnie, a ostatnia tego nie naprawiła. Powiadomienia raz są, raz nie. Czasem jest powiadomienie, ale bez dźwięku (najczęściej w sms) i koniec końców, często jak dzwoni telefon to nagle przerywa dzwonek, próba połączenia trwa, a dźwięku brak.

 

Dokładnie, po aktualizacji do iOS 15.4.1 zauważyłem problemy z powiadomieniami, a aktualizacja z przed kilku do 15.5 dni nic nie pomogła... 



#4 mar88

mar88
  • 85 postów

Napisano 14 czerwca 2022 - 10:54

Mam podobny problem z powiadomieniami, postanowiłem się podpiąć pod temat. U mnie po zresetowaniu ustawień w iphonie (iphone 12 pro + ios 15.5), połowy aplikacji nie ma w ogołe w powiadomieniach i nie można włączyć powiadomień dla nich. Ktoś ma jakiś pomysł jak móc ustawić powaidomienia dla tych aplikacji?



#5 Blueee82

Blueee82
  • 4 postów

Napisano 29 czerwca 2022 - 16:10

Ten problem ma nie tylko sprzęt apple (choć w większości). Znam przypadki androidowych telefonów w których powiadomienia się popsuły o jakiegoś czasu. Ja mam tak z whatsup-em… czasem powiadomienie jest czasem nie, czasem z dźwiękiem czasem nie…

#6 dawcio73

dawcio73
  • 2 postów

Napisano 06 lipca 2022 - 10:09

Ja mam to samo. Brak dzwieku SMS. Czasami przyjdzie na telefon powiadomienie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych