Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak przenieść sms-y i spis połączeń z Androida na iPhona?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Norbi_

Norbi_
  • 33 postów
  • SkądUSA

Napisano 17 marca 2022 - 20:50

Pytanie jak w temacie - czy jest jakikolwiek sprawdzony i pewny sposób na to żeby przenieść wszystkie lub jak najwięcej wiadomości sms z telefonu z Androidem (Moto Edge) na iPhona 13 obojętnie w jaki sposób ale za pomocą jakiegoś darmowego oprogramowania.

W skrócie - mam nowego iPhona i generalnie mam przeniesioną książkę z kontaktami, większość aplikacji i zdjęcia/filmy a do pełni szczęścia brakuje mi przeniesienia sms-ów i historii połączeń. Wiem że są płatne programy ale nie uśmiecha mi się płacić kilkadziesiąt dolarów za taki program., na dokładkę te programy w wersji trial pokazują możliwość przeniesienia tylko kilkunastu pozycji.

Moment do którego doszedłem to kopia wiadomości i spisu połączeń za pomoca SMS Backup & Restore do pliku .xml

Plik .xml mam zarówno w komputerze jak i w Google Drive.

 

Jeśli nie jest to odpowiedni dział to niech moderator przeniesienie mój post. Dziękuję.


Użytkownik Norbi_ edytował ten post 17 marca 2022 - 20:50

iPhone 7 128 GB Black Verizon


#2 roratoga

roratoga
  • 68 postów

Napisano 21 marca 2022 - 00:25

Przy pierwszej konfiguracji iphona masz możliwość przeniesienia wszystkiego z telefonu z Androidem.
W sklepie Google jest darmowa aplikacja do tego.

#3 Norbi_

Norbi_
  • 33 postów
  • SkądUSA

Napisano 21 marca 2022 - 02:10

Przenieś do iOS czy jakoś tak nazywa się ta aplikacja - niestety ale nie potrafi przenieść ani wiadomości ani historii połączeń.

Mam ograniczony czas żeby przenieść sms-y i historię połączeń na iPhona ponieważ muszę oddać do operatora stary telefon (Moto Edge).


iPhone 7 128 GB Black Verizon


#4 roratoga

roratoga
  • 68 postów

Napisano 21 marca 2022 - 02:30

U mnie normalnie przeniosła

#5 Norbi_

Norbi_
  • 33 postów
  • SkądUSA

Napisano 21 marca 2022 - 11:59

A u mnie nie działa tak jak powinna. Nie potrafi przenieść sms-ów i spisu połączeń, zmarnowałem prawie cały dzień na to.

iPhone 7 128 GB Black Verizon


#6 DanielF

DanielF
  • 5 739 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 21 marca 2022 - 12:04

Ustaw język iphonea i androida na angielski i spróbuj ponownie. Masz tu na forum i w sklepie google mnóstwo podpowiedzi co ustawić, aby poszło.


Fallout ...war, war never changes...

#7 Norbi_

Norbi_
  • 33 postów
  • SkądUSA

Napisano 21 marca 2022 - 22:04

Przecież w momencie uruchomienia telefonu domyślnym językiem jest angielski ..... mówiłem i powtórzę - ta aplikacja u mnie nie przenosi wiadomości tekstowych i historii połączeń. Zmarnowałem już tyle czasu że wystarczy.

Jakieś inne pomysły?


iPhone 7 128 GB Black Verizon





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych