Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ios 15.3 iphone się zawiesza a następnie wyłącza i nie może sie uruchomić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arbuzz

Arbuzz
  • 9 postów

Napisano 31 stycznia 2022 - 14:34

Cześć, dosłownie od dwóch dni, czyli odkąd zaktualizowałem iPhona 11 do IOS 15.3 mam dosyć dziwny problem. Mój telefon od dwóch dni w losowym momencie (zwykle przy robieniu zdjęć i screenshotów) zawiesza się, po chwili się uruchamia ale trwa to strasznie długo bo raz zajelo to 5 minut a teraz uruchamia się od 1,5 godziny, dodam że w trakcie tego "uruchamiania" jabłko co pare/kilkanascie sekund pojawia się i znika. Napisałem o tym na oficjalnym forum Apple (wkleje screenshota jaką odpowiedź otrzymałem). Jakoś włączyłem ten tryb awaryjny i go zresetowałem ale to nic nie dało bo po resecie telefon uruchamia się ponownie a tak jak wcześniej wspomniałem telefon nie chce sie uruchomic. Proszę o pomoc, jeśli nikt nie będzie znał jakiegoś rozwiązania to będe zmuszony odsyłac telefon na gwarancje.

Załączone pliki



#2 Regiss

Regiss
  • 2 938 postów
  • SkądRadom

Napisano 31 stycznia 2022 - 15:35

Spróbuj wprowadzić w dfu i wgrać od nowa soft. To raczej softwarowy problem a nie sprzętowy. Jak w dfu wprowadzic masz poradniki na youtube. I nie pomyl dfu z trybem recovery gdzie świeci się na ekranie kabelek i komputer. W dfu nic się nie świeci.

iPhone 15 Pro


#3 Arbuzz

Arbuzz
  • 9 postów

Napisano 31 stycznia 2022 - 16:29

Spróbuj wprowadzić w dfu i wgrać od nowa soft. To raczej softwarowy problem a nie sprzętowy. Jak w dfu wprowadzic masz poradniki na youtube. I nie pomyl dfu z trybem recovery gdzie świeci się na ekranie kabelek i komputer. W dfu nic się nie świeci.

mam problem z wejsciem w dfu, postepuje zgodnie z poradnikami a i tak włącza mi się tryb recovery więc będe chyba zmuszony oddać telefon do serwisu






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych