Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone XS, iOS 15.2.1 - ciągle prosi o hasło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukpio3

lukpio3
  • 52 postów

Napisano 26 stycznia 2022 - 14:44

Witajcie,

Nie wiem, czy problem dotyczy tylko mnie, czy globalnie coś się dzieje ale dziś jakoś w nocy, coś mi się porobiło, że telefon ciągle prosi mnie o podanie hasła Apple ID. Po podaniu czasem jest ok przez 10min, czasem przez 1h i znowu. To samo dzieje się na komputerze z MacOS'em. Też prosi mnie o hasło do apple ID. Telefon był wyłączany już kilkanaście razy. Wylogowywałem się z iCloud. Nic nie pomaga. Już mnie to zaczyna trochę irytować. Zastosowałem wszystkie rozwiązania które udało mi się znaleźć prócz przywracania do ustawień fabrycznych i pewnie bym to zrobił ale nie wydaje mi się aby to była wina telefonu bo jak wspomniałem, na maku mam ten sam problem. 

Załączone pliki



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 666 postów
  • Płeć:

Napisano 26 stycznia 2022 - 18:17

Ja bym to zostawił w świętym spokoju. Czasem tak się dzieje i nie da się z tym nic poradzić. A iCloud od paru miesięcy ma zauważalne problemy. Aczkolwiek tego typu przypadłość zdarza się niektórym użytkownikom od lat. Nawet w ostatnim odcinku podcastu Mac Power Users o tym wspominali. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 lukpio3

lukpio3
  • 52 postów

Napisano 26 stycznia 2022 - 21:35

Teraz czytam na zagranicznych portalach że generalnie iCloud ma jakąś awarię dalej i między innymi występują tego typu problemy także mam nadzieję że jak tą awarię usuną to będzie ok. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych