Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

1.1.4 customize


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#26 degas

degas
  • 32 posts
  • SkądKraków

Posted 24 March 2008 - 11:52

Witam. Nie chciałbym zakładać nowego wątku więc pisze w tym. Jestem w miarę nowym użytkownikiem iPhona, więc nie wiem wszystkiego. Mam problem z Customize. Aplikacja mi działa ale nie zmienia tego co chcę zmienić. Udaje mi się zmienić np. (tylko na języku Angielskim) napis do odblokowania ekranu na jaki sobie chcę - to mi się udaje więc wnioskować można, że aplikacja działa, bo zmiany widać (tylko nie wiem dlaczego udaje się to zrobić tylko z językiem Angielskim, przy Polskim zmiany nie następują), przy próbie zmiany np. ilości ikon w docku, sytuacja jest inna - nic się nie zmienia. Dlaczego? Spotkał się ktoś z takim czymś? Czy jest jakiś 'normalny' sposób instalacji Customize aby działał na 1.1.4? Jeśli nie ma to jaki sposób jest coby można było zmienić tę ilość ikon w docku, bo na tym mi zależy najbardziej. Pozdrawiam i przepraszam jeśli gdzieś już jest odpowiedz na moje pytanie, choć przeszukuje forum od czwartku i jak na razie nic nie znalazłem...

#27 jakubat

jakubat
  • 200 posts

Posted 24 March 2008 - 12:44

http://kankon.org/kankon -> Customize 1.1.4 -> działa wszystko. Jeśli chcesz zmieniać docka to musisz odznaczyć opcję Dock w SMB. Sprawdziłem osobiście :)

_________________

Już poprawiłem link.

#28 degas

degas
  • 32 posts
  • SkądKraków

Posted 24 March 2008 - 12:51

http://konkon.org/kankon -> Customize 1.1.4 -> działa wszystko. Jeśli chcesz zmieniać docka to musisz odznaczyć opcję Dock w SMB. Sprawdziłem osobiście :)


Dzięki ale link nie działa :/

#29 jakubat

jakubat
  • 200 posts

Posted 24 March 2008 - 13:25

Działające Customize pod 1.1.4

Znalazłem w necie sposób na Customize pod softem 1.1.4.

http://kankon.org/kankon -> wklepujemy do źródeł i następnie instalujemy program Customize 1.1.4. Restartujemy telefon i cieszymy się działającą aplikacją.

Jeśli macie włączony motyw z SMB i chcecie sami zmienić tło docka to w opcjach SMB trzeba odznaczyć opcję "Theme Dock". To umożliwi Customize zamianę paska.

Wiem, że istnieje już taki temat ale postanowiłem ułatwić ludziom życie. Sam nie lubię szukać rozwiązania problemu na dziesiątkach stron postów.

#30 sonicgt

sonicgt
  • 1321 posts

Posted 24 March 2008 - 13:33

Dzięki ale link nie działa :/



Wyżej jest błąd, niżej poprawne repozytorium:

Customize 1.1.4 By kankon

add Sources

kankon.org/kankon

#31 degas

degas
  • 32 posts
  • SkądKraków

Posted 24 March 2008 - 14:20

Dzięki za odpowiedz, ale (zawsze musi być jakieś ale :/) zainstalowałem, rebootnąłem iPhona, odpaliłem Customize, odpalił się od razu, próbowałem zmienić jakiś tekst (pod językiem polskim) w "SpringBoard Settings" - nic się nie zmieniło (po zmianie na język angielski zaszła zmiana). Próbowałem też zmienić ilość ikon w docku (na 5) wchodzę w Icon Display Order/Number Dock Icons - daje na Five Icons; (wyskakuje komunikat "To save these changes load the Manual Reorder screen." klikam ok) wchodzę w Manual Reorder, widzę ładnie, że jest 5 ikon w Dock i reszta w Spring Board (na razie nie interesuje mnie jakie będą gdzie, chcę tylko 5 ikon w docku). Wychodzę z Manual Reorder, wychodzę z Icon Display Order i wychodzę do Home. Efekt? Żaden, nic się nie zmienia :/ Czy jest ma to rada?

#32 sonicgt

sonicgt
  • 1321 posts

Posted 24 March 2008 - 15:30

Dzięki za odpowiedz, ale (zawsze musi być jakieś ale :/) zainstalowałem, rebootnąłem iPhona, odpaliłem Customize, odpalił się od razu, próbowałem zmienić jakiś tekst (pod językiem polskim) w "SpringBoard Settings" - nic się nie zmieniło (po zmianie na język angielski zaszła zmiana). Próbowałem też zmienić ilość ikon w docku (na 5) wchodzę w Icon Display Order/Number Dock Icons - daje na Five Icons; (wyskakuje komunikat "To save these changes load the Manual Reorder screen." klikam ok) wchodzę w Manual Reorder, widzę ładnie, że jest 5 ikon w Dock i reszta w Spring Board (na razie nie interesuje mnie jakie będą gdzie, chcę tylko 5 ikon w docku). Wychodzę z Manual Reorder, wychodzę z Icon Display Order i wychodzę do Home. Efekt? Żaden, nic się nie zmienia :/
Czy jest ma to rada?


Zmiana chyba zaszła i możesz ustawić 5icon tylko narazie masz tam 4. Przesuń jakąs ikonke jako 5-tą do docku, wtedy będziesz mieć 5 icon w docku.

#33 degas

degas
  • 32 posts
  • SkądKraków

Posted 24 March 2008 - 15:56

Zmiana chyba zaszła i możesz ustawić 5icon tylko narazie masz tam 4. Przesuń jakąs ikonke jako 5-tą do docku, wtedy będziesz mieć 5 icon w docku.

Niestety nic się nie dzieje. Nie mam zielonego pojęcia co robie źle, może jakieś chmody? (czy z tym okiem wtych ustawieniach chodzi tylko o widoczność aplikacji, czy o coś innego?) no i dlaczego po zmianie nazwy (np. do odblokowania ekranu) jest efekt tylko w języku angielskim?
Albo toto jest głupie albo ja jestem głupi (choć obstawiam to drugie, bo innym jakoś działa)

#34 michot

michot
  • 2 posts

Posted 24 March 2008 - 21:50

wiem sa swieta nie jestem zbyyt trzeswtyyyyyyyyyyyyyyyy ludzie jak nie wiecie co instalujecie to nie robcie tegoooooooooooooooooooooooo sam to sobie to spprawdilemrawdzilem

---- Dodano 24-03-2008 o godzinie 23:53 ----
SORRRRYYYYY PONIOSLO MNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

#35 Saint

Saint
  • 344 posts
  • Skądwiesz?

Posted 25 March 2008 - 12:10

hmmm... od jakiegos czasu chce wyciagnac ksiazke telefoniczna (Contakcts) na "pulpit" i tak kombinuje, kombinuje i na poczatku myslalem, ze to konflikt 1.0.3 z 1.0.4, ale po instalacji tej paczki nie moge dalej jej wyciagnac moze ktos sprawdzic czy wszystko robie ok? Icon Display Order -> Number Dock Icons -> Four Icons -> Manual Recordek -> () -> odznaczam Demo App i Field Test -> ustawiam ikinki w Dock -> Contacts przesowam wyzej i zostaje z () -> Home button -> przeladowanie i nic nie ma :(

#36 degas

degas
  • 32 posts
  • SkądKraków

Posted 25 March 2008 - 17:35

Ja to zrobilem troszke inaczej, zainstaluj program Poof tam klikasz Hidden klikasz na MobileAdressBook i bedzie juz widoczne. U mnie sposob w Customize nie dziala :/ w ogole ten program jakis lichy jest... Jesli jest jakas inna mozliwosc zmiany ilosci ikon w docku to od razu bym wywalil Customize a tak czekam na moze jakis oficjalny update dla wersji 1.1.4

#37 pangelard

pangelard
  • 140 posts

Posted 29 March 2008 - 13:26

jakis tydzien temu zrobilem update z 1.1.1 do 1.1.4 i ogolnie jestem zadowolony. nie ma wielkich roznic, ale telefon pracuje jakos lepiej i szybciej. no ale mam problem z kilkoma rzeczami. miedzy innymi z customize. ogolnie program dziala przy ustawianiu dzwiekow i ikonek, ale nie dziala do tego do czego go najbardziej potrzebuje. a mianowicie nie jestem w stanie ustawic 5 ikon w docku, co mialem w 1.1.1 i do czego jestem przyzwyczajony. moze cos zle robie?! czy jest jakis sposob, zeby przez customize zmienic ilosc ikonek w docku?

#38 loleN

loleN
  • 131 posts

Posted 29 March 2008 - 13:45

Niestety nic się nie dzieje. Nie mam zielonego pojęcia co robie źle, może jakieś chmody? (czy z tym okiem wtych ustawieniach chodzi tylko o widoczność aplikacji, czy o coś innego?) no i dlaczego po zmianie nazwy (np. do odblokowania ekranu) jest efekt tylko w języku angielskim?
Albo toto jest głupie albo ja jestem głupi (choć obstawiam to drugie, bo innym jakoś działa)


No to jest nas dwoch bo ja mam dokladnie to samo... :/

#39 Duusiek

Duusiek
  • 8 posts

Posted 03 April 2008 - 14:15

Wyżej jest błąd, niżej poprawne repozytorium:

Customize 1.1.4 By kankon

add Sources

kankon.org/kankon


Panowie.
Dodałem kankon.org/kankon i za nic nie mogę znaleźć
Customize 1.1.4 By kankon
:roll:

#40 degas

degas
  • 32 posts
  • SkądKraków

Posted 04 April 2008 - 15:07

No to jest nas dwoch bo ja mam dokladnie to samo... :/

No to jest nas trzech.
Wszystko inne działa, zmiana ikon etc. ale zmiany ilości ikon w docku nie idzie zrobić...

@Duusiek:
A odświeżyłeś listę?

#41 Duusiek

Duusiek
  • 8 posts

Posted 04 April 2008 - 20:38

No właśnie niby tak ale okazało się, że nie :) W każdym razie zainstalowałem soft i widze tylko kurczaka. Nic wiecej...

#42 loleN

loleN
  • 131 posts

Posted 04 April 2008 - 21:10

trzeba kilka razy wlaczyc.. jakos po 5-6 razie powinno zalapac.

#43 tomasz80tp

tomasz80tp
  • 23 posts

Posted 04 April 2008 - 21:23

1.1.4 dziala ale mam pytanie jak mam zainstalowac installera na mojego iphone bo w ogole go nie mam.

#44 Artarth

Artarth
  • 44 posts
  • SkądNew York, NY, United States

Posted 05 April 2008 - 03:42

Można też zainstalować "Customize" dla wersji 1.1.4 ze źródła http://kankon.org/kankon
Działa bez problemu.

#45 luzu

luzu
  • 18 posts

Posted 07 April 2008 - 22:46

a jak usunac z docku ikone KanKon ? ;)

#46 chato.pl

chato.pl
  • 1182 posts
  • SkądWrocław

Posted 08 April 2008 - 09:05

np. za pomocą Poof (vide: Poof 1.10)

#47 luzu

luzu
  • 18 posts

Posted 08 April 2008 - 10:47

No niestetey, Poof nie radzi sobie z tym , z faktu ze w ogole nie widzi tej aplikacji. Tez staralem sie to znalesc w uniinstalach , przez Installer'a - rowniez nie ma do tego zadnego odnosinka. Pojawilo sie to po zainstalowaniu Source by Kankon ( probowalem zainstalowac Customize na 1.1.4 - z marnym skutkiem. ) Postanowilem wyrzucic wszystkie poinstalowane aplikacje, a ostatecznie pozostala mi ikonka w doku jak 2 posty wyzej pokazanym screenie. Sugestie? :)

#48 b.milewski

b.milewski
  • 4486 posts
  • SkądGlasgow

Posted 08 April 2008 - 11:08

Czy ktoś także spotkał się z problemem polegającym na tym, że za każdym razem gdy odpalam Customize on prosi mnie o podanie loginu i hasła.




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users