Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

dfu, odzyskiwanie danych iPhone Xs


Najlepsza odpowiedź Regiss , 11 listopada 2020 - 18:05

Nic. Jak, nie masz kopii na kompie lub icloud pożegnaj się z danymi. Na przyszłość polecam raz na miesiąc podłączyć telefon do kompa i zrobić kopię. Albo oczywiście wykupić miejsce na icloud. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karolina Smetek

Karolina Smetek
  • 3 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 16:04

Witajcie, 

mój iPhone Xs zawiesił się dziś na logo Apple przy uruchamianiu telefonu. Logo świeciło się kilka minut, gasło na kilka sekund i znowu świeciło kilka minut. I tak w kółko. Próbowałam wejść w tryb awaryjny, niestety ekran znów zatrzymywał się na jabłku. Udało się wejść w ten tryb dfu, ale z tego co zrozumiałam na iTunes mam tylko opcję usunięcia wszystkich danych. 

Czy jest szansa na odzyskanie zdjęć itd.? Ekran jest teraz cały czas wygaszony, więc domyślam się, ze jestem caly czasu w trybie dfu. Co mogę zrobić? 



#2 bysio

bysio
  • 216 postów
  • SkądBytom, Poland

Napisano 11 listopada 2020 - 16:12

Jeśli miałeś kopię na iCloud to po wymazaniu wszystko powinno być jak wcześniej. Ewentualnie kopia z komputera jeśli jest.  Jeśli nie, to przykro mi


Użytkownik bysio edytował ten post 11 listopada 2020 - 16:13

McBook Pro 15" Touch Bar  / iPhone 11 Pro / iPad 11 Pro LTE / Apple Watch 5 SS


#3 Karolina Smetek

Karolina Smetek
  • 3 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 17:58

właśnie nie jestem pewna, czy mam kopię. wyszlam z trybu dfu, na ekranie znów się świeci logo.

nie ma zadnego sposobu na odzyskanie danych oprocz icloud? jakies programy, aplikacje?



#4 Regiss

Regiss
  • 2 906 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 18:05   Najlepsza odpowiedź

Nic. Jak, nie masz kopii na kompie lub icloud pożegnaj się z danymi. Na przyszłość polecam raz na miesiąc podłączyć telefon do kompa i zrobić kopię. Albo oczywiście wykupić miejsce na icloud.

iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych