Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone zmienił kod dostępu po próbie aktualizacji na iOS 14


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 komanczo

komanczo
  • 1 postów

Napisano 27 sierpnia 2020 - 12:24

Na wstępie chciałbym się przywitać, jako nowy użytkownik forum. Mam dość nietypowy problem z moim Iphone'm 11 pro. Próbowałem dziś zainstalować iOs 14 w oficjalnej wersji beta. Zrobiłem wszystko według instrukcji i podczas próby weryfikacji 'profilu' aktualizacji iphone wyrzucił mi prośbę o podane kodu dostępu. Ku mojemu zaskoczeniu, dotychczasowy kod nie działał pomimo iż ten sam kod w tym samym czasie skutecznie odblokowywał ipada podpietego pod to samo konto AppleID. Jednakże po kilku nieudanych próbach Iphone został zablokowany i po czasie również iPad. Czy ktoś z forumowiczów spotkał sie kiedyś z takim problemem? Rozumiem, że jedynym wyjściem będzie twardy reset urządzenia?



#2 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 27 sierpnia 2020 - 13:42

Twardy reset nie pomoże. Odblokować to może tylko Apple jeśli tylko im udowodnisz, że jesteś właścicielem tych urządzeń.

iPhone 11


#3 Regiss

Regiss
  • 2 936 postów
  • SkądRadom

Napisano 27 sierpnia 2020 - 14:20

Jakie Apple, po co?Wprowadź telefon w DFU i wgrywasz od nowa soft przez Itunes. Kod zniknie i odblokujesz telefon po podaniu hasła do konta icloud. Jak wprowadzić w dfu znajdziesz na YouTube albo google. Stracisz oczywiście wszystkie dane o ile nie miałeś kopii zapasowej.

Użytkownik Regiss edytował ten post 27 sierpnia 2020 - 14:22

  • MasterM lubi to

iPhone 15 Pro


#4 sz777

sz777
  • 1 postów

Napisano 07 września 2022 - 12:17

Na wstępie chciałbym się przywitać, jako nowy użytkownik forum. Mam dość nietypowy problem z moim Iphone'm 11 pro. Próbowałem dziś zainstalować iOs 14 w oficjalnej wersji beta. Zrobiłem wszystko według instrukcji i podczas próby weryfikacji 'profilu' aktualizacji iphone wyrzucił mi prośbę o podane kodu dostępu. Ku mojemu zaskoczeniu, dotychczasowy kod nie działał pomimo iż ten sam kod w tym samym czasie skutecznie odblokowywał ipada podpietego pod to samo konto AppleID. Jednakże po kilku nieudanych próbach Iphone został zablokowany i po czasie również iPad. Czy ktoś z forumowiczów spotkał sie kiedyś z takim problemem? Rozumiem, że jedynym wyjściem będzie twardy reset urządzenia?

Siema czy mogłbyś mi powiedzieć czy udało ci się uporać z problemem. Mam coś podobnego z dnia na dzien zmienił się samoczynnie kod do telefonu nie mogę zalogować sie na icloud jak i korzystać z telefonu. Najprawdopodobniej nie mam zrobionego backupu i boje się o utrate wszystkich danych. Jeżeli możesz to daj znać proszę. Pozdrawiam



#5 winmaciek

winmaciek
  • 6 642 postów
  • Płeć:

Napisano 07 września 2022 - 18:21

Proponuję jednak założyć nowy temat i opisać, co się dokładnie stało. Ten jest już trochę leciwy.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych