Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brak polskich znaków diakrytycznych na iOS 13.4.1 i iPadOS 13.4.1na klawiaturze Bluetooth


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BJR2403

BJR2403
  • 2 postów

Napisano 18 maja 2020 - 20:28

Mam problem od momentu zaktualizowania do iOS i iPadOS 13.4.1 iPhone XR i iPad 6. gen. Od tego momentu żadna klawiatura BT sparowana z tymi urządzeniami nie wspiera polskich znaków diakrytycznych. Nie idzie tego naprawić w żadnym stopniu w ustawieniach. Czy ktoś ma podobny problem i czy jest on bardziej powszechny? Mam czekać na kolejną aktualizację czy jednak przywracać do ustawień fabrycznych?

 

P.S. Wiadomość zamieszczona przez komputer na Windowsie. 



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 545 postów
  • Płeć:

Napisano 18 maja 2020 - 22:08

U mnie wszystko działa poprawnie z klawiaturką Anker. 

1. Jaką masz klawiaturę?

2. Czy na pewno masz ustawioną polską klawiaturę w iOS. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 BJR2403

BJR2403
  • 2 postów

Napisano 19 maja 2020 - 11:08

1. Logitech K480. Do niedawna korzystałem też z Wireless Keyboard F19/F19B do iPada 2018 - do czasu, gdy zaktualizowałem do obecnej wersji system i gdy jednocześnie przestały wchodzić polskie znaki. Autokorekta też nawet nie wchodzi, co wcześniej miało miejsce, gdy korzystałem z klawiatur bezprzewodowych - zarówno na iPhonie jak i iPadzie.

2. Tak. Mam język polski jako język systemu. Tak samo polski jako język klawiatury - klawiatura polska.



#4 Bekon241

Bekon241
  • 4 postów

Napisano 24 września 2022 - 00:30

Mam to samo w notatniku działają znaki na Safari nie… Mowa o mojej keychron k14 BT.


Naprawiłem to doinstalowałem Angielski układ USA i 2 polskie qwertZ i AZERTY ustawilem polski automatyczny w opcjach potem zmieniłem układ na ipadzie używając klawy dotykowej i globu na QWERTY i właśnie pisze do Państwa na zewnętrznej klawiaturze Bluetooth Teraz chcę się dowiedzieć jak odinstalować pozostałe 3 układy bym nie musiał się nigdy przełączać między nimi.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych