Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Siri źle reaguje, dyktowanie źle działa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bubbo

Bubbo
  • 11 postów

Napisano 17 kwietnia 2020 - 14:53

Cześć
Od paru dni na moim iphonie 8 plus,siri mnie nie rozumie,rzadko reaguje na "hey siri" ,dyktowanie działa jakoś wybiórczo-jedne słowa słyszy innych nie.ios 13.4.1.Nie jestem pewien czy zmina nastąpiła po upgrade ios.Restarty nie pomogły,czyszczenie mikrofonów również nie.W serwisie doradzili przywrócenie do ust fabrycznych i wtedy test.Zanim jednak to zrobię,może dowiem się czegoś tutaj ? Z góry dziękuję

#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 5 068 postów
  • Płeć:

Napisano 17 kwietnia 2020 - 15:01

obstawiam fizyczne uszkodzenie jednego z mikrofonów. Mam to samo na swoim 7+. I taka była diagnoza autoryzowanego serwisu.

Nie zdecydowałem się na naprawę bo koszt był nieadekwatny do wartości telefonu.

#3 Bubbo

Bubbo
  • 11 postów

Napisano 17 kwietnia 2020 - 15:33

Dzięki! Można wiedzieć jaki był koszt wymiany tego mikrofonu?będę mógł rozważyć inne opcje wiedząc jakiego rzędu to kwota

#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 5 068 postów
  • Płeć:

Napisano 17 kwietnia 2020 - 15:44

Nie za bardzo pamiętam, ale chyba w autoryzowanym serwisie nie wymieniają samego mikrofonu, tylko całą płytę główną. Nauczyłem się żyć bez osobistej asystentki. :-)

#5 Bubbo

Bubbo
  • 11 postów

Napisano 17 kwietnia 2020 - 16:19

Ja sporo dyktuję więc mi smutno ;)

#6 Bubbo

Bubbo
  • 11 postów

Napisano 17 kwietnia 2020 - 21:30

Jeżeli mogę spytać,jaka była przyczyna uszkodzenia mikrofonu? Może zamoknięcie? 7 plus ma już tą odporność na zachlapania?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych