Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Niepokojące dźwięki z obudowy iPhone 8 plus


Best Answer Arshe , 17 April 2020 - 00:04

Nie trzeba wymieniać, to normalne, że słuchać taki delikatny dźwięk jakby w środku przy aparacie coś latało to właśnie stabilizator optyki pracuje. Go to the full post


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 MEFISTO47

MEFISTO47
  • 16 posts

Posted 16 April 2020 - 22:50

Witam, miałem kiedyś problem z głośnikiem w moim 8 plus. Zaniosłem telefon do Cortland, wymienili na nowy (lub co tam uważają za nowy). Ten wymieniony model mam kilka miesięcy, nie potrafię stwierdzić od kiedy tak mam ale kiedyś położyłem telefon na stole i pojawił się taki dziwny dźwięk przy położeniu. Postanowiłem sprawdzić to i pukałem w obudowę palcem przy aparacie. Podczas pukania słychać takie dźwięki jakby były luźne części w środku jakby coś latało lub było niedokręcone. Przy potrzęsieniu telefonu w dłoni nic nie słychać. Byłem z tym w cortland popukali przy mnie przy tym aparacie i zapytali czy wszystko dobrze chodzi - a działa wszystko bez zarzutów, tylko niepokoi mnie to co może dziać się w środku. Położę gdzieś telefon i słychać ten dźwięk jakby coś latało. Co to mogłoby być? W serwisie mówili ze nie ma sensu wysyłać tego bo nie wiadomo co to jest... nie wiem czy można gdzieś dodać załącznik ponieważ jestem nowy na forum ale chciałbym pokazać wam jak wyglada ta usterka

#2 Arshe

Arshe
  • 800 posts
  • SkądŁódź

Posted 16 April 2020 - 22:51

Jest to na 99% optyka, a dokładniej stabilizacja czy całkiem normalne zachowanie.

Edited by Arshe, 16 April 2020 - 22:52.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#3 MEFISTO47

MEFISTO47
  • 16 posts

Posted 16 April 2020 - 22:57

Czyli dokładnie o co może chodzić, trzeba to wymieniać? Nie znam się tak na sprzętach a spróbowałem tak popukać na iPhone X i nic nie słychać...

#4 Arshe

Arshe
  • 800 posts
  • SkądŁódź

Posted 17 April 2020 - 00:04   Best Answer

Nie trzeba wymieniać, to normalne, że słuchać taki delikatny dźwięk jakby w środku przy aparacie coś latało to właśnie stabilizator optyki pracuje.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#5 Arshe

Arshe
  • 800 posts
  • SkądŁódź

Posted 17 April 2020 - 00:04

U mnie w ipX delikatnie też słychać.

Edited by Arshe, 17 April 2020 - 00:05.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users