Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dotyk w ekranie słabo reaguje przy krawędziach - iPhone 8+


Najlepsza odpowiedź Piotrek Kwika , 19 lutego 2020 - 01:36

Bez szkła chodzi tak jak powinien. Tylko jakiekolwiek szkło to zmienia... co sądzicie o foli specjalnej ultra hd w media markt 60 zł bodajże, znajomy ma na zwykłym ip 8, no ale siostra która też ma 8 i ma szkło już chyba 3 jest git, oraz koleżanka ze szkłem ma ip 8+  :huh:

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotrek Kwika

Piotrek Kwika
  • 8 postów

Napisano 10 lutego 2020 - 02:36

Witam,

ponad miesiąc temu kupiłem ten telefon i od razu zauważyłem złe działanie. Telefon nowy, a dotyk coś szwankuje. Mianowicie jest to zwłaszcza zauważalne przy krawędziach, tymbardziej w okolicach klawiatury. Czasami po prostu tak jakby nie czuł telefon ze klikam, czasem trzeba mocniej czasem chwile odczekać. Telefon odesłałem na gwarancje, no i pare dni temu wrocil nowy. Chodził świetnie do póki nie założyłem szkła hartowanego. Gdy leży telefon na stole i chce coś tak pisać, nie czyta palca. Musze ze tak powiem trzymać go w dłoniach. Inni znajomi maja szkło i chodzi wszystko elegancko. Ja mam aktualnie naklejone firmy Wozinsky czy jakoś tak. Morał z tego taki, ze mam chodzić bez zabezpieczenia? Trochę mi szkoda zważając na cenę tego urządzenia

#2 iDoit Serwis Apple

iDoit Serwis Apple
  • 451 postów
  • Płeć:
  • Skądwarszawa

Napisano 10 lutego 2020 - 09:50

Telefon nowy czy używany? Czy był wcześniej wymieniany wyświetlacz? 


Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa
Warszawa, ul. Gagarina 31

 

Pogwarancyjny Serwis iPhone Wrocław

Wrocław, Kościuszki 65


#3 cesiu111

cesiu111
  • 738 postów
  • SkądRz

Napisano 10 lutego 2020 - 11:04

Może kwestia szkła w takim razie? Ja bym spróbował zmienić szkło na inne, choćby jakieś najtańsze. Jeżeli sytuacja by się powtórzyła, wtedy bym się zastanawiał co dalej. Czasem się czyta o takich przebojach ze szkłami.


@up. No tak, po co tracić czas na przeczytanie posta, jak można od razu wkleić swoje ‚mondre’ dwa złote.

#4 Piotrek Kwika

Piotrek Kwika
  • 8 postów

Napisano 10 lutego 2020 - 16:20

Telefon nowy. Najgorsze jest to ze przed wymiana telefonu na nowy był ten sam przypadek... tyle ze tam jeszcze dodatkowo jak się zasuwalo belkę powiadomień to wariowal ekran trochę. Przyjaciółka ma ten sam model i ma pierwsze lepsze szkło z allegro i dotyk chodzi przecudownie

#5 Piotrek Kwika

Piotrek Kwika
  • 8 postów

Napisano 11 lutego 2020 - 20:04

@ref

#6 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 11 lutego 2020 - 21:18

A zanim założyłeś szkło to było ok? Może spróbuj zobaczyć, jak dotyk działa bez szkła (jeśli nie sprawdzałeś), a jeżeli jest ok, to może spróbuj z innym szkłem, nawet niedrogim?


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#7 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 11 lutego 2020 - 22:29

@ref

#protip: nie podbijamy. Następnym razem będzie ostrzeżenie. Dziękuję za poszanowanie zasad społeczności.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#8 Piotrek Kwika

Piotrek Kwika
  • 8 postów

Napisano 12 lutego 2020 - 10:42

@Ziraeal no właśnie przed założeniem niby okej było, no mogę przetestować na innym szkle. Rzecz w tym ze dziwi mnie to iż przyjaciółka ma pierwsze lepsze szkło i właśnie chodzi perfekcyjnie

#9 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 12 lutego 2020 - 10:55

A nie możesz odkleić tego szkła i zobaczyć czy bez niego ekran działa poprawnie?


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#10 Piotrek Kwika

Piotrek Kwika
  • 8 postów

Napisano 19 lutego 2020 - 01:36   Najlepsza odpowiedź

Bez szkła chodzi tak jak powinien. Tylko jakiekolwiek szkło to zmienia... co sądzicie o foli specjalnej ultra hd w media markt 60 zł bodajże, znajomy ma na zwykłym ip 8, no ale siostra która też ma 8 i ma szkło już chyba 3 jest git, oraz koleżanka ze szkłem ma ip 8+  :huh:



#11 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 25 lutego 2020 - 12:23

Skoro bez szkła panel dotykowy działa, temat uważam za wyjaśniony. Po opinie o foliach odsyłam do odnośnego działu: iPhone, iPod


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych