niedawno otworzyłem mojego MacBook'a (był wyłączony, a dziwne, bo tylko zamykałem klapę), podłączyłem się do wifi u dziewczyny (wcześniej już się podłączałem, ale nie wiem czy to ma związek ze sprawą) i co chwilę wyskakuje mi komunikat jak na zdjęciu. O co w tym chodzi i co mam z tym zrobić? To coś poważnego?

[Połączony post //winmaciek] Rozumiem podstawy, że pęk kluczy przechowuje hasła, nie wiem czy jakoś się go ustawia, bo nie pamiętam czy to robiłem, ale wchodząc w aplikację pęk kluczy, to przy pozycji "Logowanie" z lewej strony kłódka jest otwarta, a na liście na środku nie ma żadnej nazwy żadnego certyfikatu.
Edited by winmaciek, 01 December 2019 - 14:37.











