Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iCloud Helper chce użyć pęku kluczy "Logowanie" - wyskakujące powiadomienie


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 dobrakawa

dobrakawa
  • 875 posts

Posted 30 November 2019 - 23:24

Witam,
niedawno otworzyłem mojego MacBook'a (był wyłączony, a dziwne, bo tylko zamykałem klapę), podłączyłem się do wifi u dziewczyny (wcześniej już się podłączałem, ale nie wiem czy to ma związek ze sprawą) i co chwilę wyskakuje mi komunikat jak na zdjęciu. O co w tym chodzi i co mam z tym zrobić? To coś poważnego?

Dołączona grafika


[Połączony post //winmaciek] Rozumiem podstawy, że pęk kluczy przechowuje hasła, nie wiem czy jakoś się go ustawia, bo nie pamiętam czy to robiłem, ale wchodząc w aplikację pęk kluczy, to przy pozycji "Logowanie" z lewej strony kłódka jest otwarta, a na liście na środku nie ma żadnej nazwy żadnego certyfikatu.

Edited by winmaciek, 01 December 2019 - 14:37.

Pro M4, 17





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users