Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone SE nie wyświetla kontaktów samochodzie, pół. bluetooth.


Najlepsza odpowiedź iSEe , 05 listopada 2019 - 21:56

Musisz mieć zapisane numery kontaktów w iPhone w formacie 0048 dla kontaktów w PL i odpowiednie dla kontaktów zagranicznych. Zarówno komórkowe jak i stacjonarne. Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darek_Sz

Darek_Sz
  • 6 postów

Napisano 05 listopada 2019 - 18:27

Witam. Mam problem z moim SE.

Po połączeniu się z systemem multimedialnym Toyota Touch mój SE nie wyświetla nazw kontaktów gdy ktoś do mnie dzwoni.

Na ekranie widać tylko nr telefonu i napis że kontakt nieznany. Dodatkowo podczas wybierania głosowego "miły głos" w samochodzie mówi mi, że trwa synchronizacja książki telefonicznej i nie wykonuje połączeń. Myślałem, że to może iPhone mają problemy z Toyotą, ale drugi telefon (iPhone 8) działa bez problemów. Ustawienie bluetooth w obu telefonach są takie (tak mi się przynajmniej wydaje).

Nie jest to jakiś poważny problem, ale przeszkadza mi bardo. Żeby zobaczyć kto dzwoni musz i tak podnieść telefon żeby zerknąć na wyświetlacz (na telefonie nazwa kontaktu jest wyświetlana).

Proszę o pomoc, może ktoś miał podobny problem i poradził sobie...

 

Załączony plik  IMG_3054.PNG   78,63 KB   0 Ilość pobrań



#2 iSEe

iSEe
  • 249 postów
  • Płeć:
  • Skądże znowu

Napisano 05 listopada 2019 - 21:56   Najlepsza odpowiedź

Musisz mieć zapisane numery kontaktów w iPhone w formacie 0048 dla kontaktów w PL i odpowiednie dla kontaktów zagranicznych. Zarówno komórkowe jak i stacjonarne.

iPhone SE (2016) + iPad Air M1 + Watch SE


#3 Darek_Sz

Darek_Sz
  • 6 postów

Napisano 11 listopada 2019 - 19:15

OK. Pomogło. dziękuję  :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych