Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max – dyskusja.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1681 odpowiedzi w tym temacie

#26 dirve

dirve
  • 79 postów

Napisano 10 września 2019 - 22:03

Co roku to samo. Nie kupie, drogo, nic nowego nie wniesli etc.

A prawda jest taka, ze i tak ludzie kupią i beda kupować. Za 2-3 generacje cena bedzie zaczynac sie od 6k i tak ludzie kupia.

Niestety apple ma genialny brand i zbudowana wokol tego otoczke i beda na tym jechac.

Apple nadal jest kojarzone jak marka premium...mercedes tez robi gowniane modele...a nadal ludzie wierza w brand..

Fakt Samsung oferuje duzo wiecej za ciut mniej, ale nadal ma system, ktory nie jest idealny.

#27 Regiss

Regiss
  • 1 749 postów
  • SkądRadom

Napisano 10 września 2019 - 22:09

Niestety apple ma genialny brand i zbudowana wokol tego otoczke i beda na tym jechac.

Do czasu, sprzedaż systematycznie spada. Nie można w nieskończoność jechać tylko na brandzie. Tym bardziej że androidowa konkurencja daje to samo lub w wielu przypadkach więcej (sprzetowo) za połowę ceny.

Użytkownik Regiss edytował ten post 10 września 2019 - 22:09

• burton70 lubi to

IPhone XS

#28 DawPi

DawPi
  • 236 postów

Napisano 10 września 2019 - 22:13

I myślicie, że tam siedzą ciumoki i o tym nie wiedzą?

#29 JacentyEsz

JacentyEsz
  • 727 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 września 2019 - 22:17

Co roku to samo. Nie kupie, drogo, nic nowego nie wniesli etc.

A prawda jest taka, ze i tak ludzie kupią i beda kupować. Za 2-3 generacje cena bedzie zaczynac sie od 6k i tak ludzie kupia.

Apple nadal jest kojarzone jak marka premium...mercedes tez robi gowniane modele...a nadal ludzie wierza w brand..

Fakt Samsung oferuje duzo wiecej za ciut mniej, ale nadal ma system, ktory nie jest idealny.

To dobrze ze iOS jest idealnym systemem :D

Apple iPhone XS 256GB, Apple iPhone 7 128GB, Apple iPhone SE 128GB, iPad 9,7 128GB i cała sterta Androidów :)

#30 MasterM

MasterM
  • 1 524 postów

Napisano 10 września 2019 - 22:20

Podczas konferencji wydawało mi się, że większość pokazywanych nowości jest spoko.  Nowy przelicznik wcale mnie nie zaskakuje - Apple zawsze stosuje przelicznik jaki chce. Przypominam, że swego czasu iPhone SE i iPad mini 4 koszowały w USA po 399 dolarów, a w Europie iPhone był o 100 euro droższy niż iPad… 

Ja zostaję z XS, podczas prezentacji na wiadomość o baterii i aparacie powiedziałem "Wow", ale z drugiej strony będzie mi brakować 3D Touch. Nie robię aż tylu fot, aby z tego skorzystać, poza tym, pewnie nie wykorzystuję nawet 90% potencjału kamery w obecnym iPhone'ie. Cieszę się, że modele Pro dostały 18W zasilacz, ale brak tego w zwykłej jedenastce jest czymś żałosnym jak dla mnie. 

#31 Sebosz

Sebosz
  • 4 164 postów

Napisano 10 września 2019 - 23:02

Nie mogę się doczekać aż dostanę w ręce swojego 11 Pro Max :-) Wielka szkoda, że nie zdecydowali się podwoić ilości pamięci w podstawowym modelu, 64 GB w telefonie "Pro" przy konkurencji, która oferuje już 128 lub nawet 256 GB w podstawie to jakiś absurd. To nie RAM, tego się nie zoptymalizuje. Śmiesznie było, gdy Schiller wspomniał o ładowarce 18W, a publiczność siedziała cicho :D

iPhone 11 Pro Max • MacBook Pro 15 Solo Pro • Watch Series 3

#32 Ernest05

Ernest05
  • 775 postów
Napisano 10 września 2019 - 23:13

Mnie ciekawi, do ilu spadnie cena XS w sklepach typu MM, Media Expert. Jeśli będzie w granicach iP 11, to myślę, że XS będzie korzystniejszym zakupem.

#33 dobrakawa

dobrakawa
  • 544 postów

Napisano 11 września 2019 - 01:21

I ładowarkę dali 18W :P

Pro 2012, 8.

#34 dtm.marcin

dtm.marcin
  • 217 postów
  • Skąd,PL

Napisano 11 września 2019 - 02:18

Zero innowacji. 3 pryszcze z tyłu zachęcają do kupna. Nie warto wymieniać obecnych sprzętów na ten cud dizajnu chyba ,że ktoś jeździ multiplą. Niebawem będę mógł sprawdzić Note 10+ zobaczymy czy android po latach taki zły ,bo w iOS lagów nie brakuje.

#35 czacha

czacha

fotografista ;)

• 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 11 września 2019 - 04:29

Myslalem ze zmienie w koncu 7+ ale nic z tego .. chybs ze na XS MAX ktore powinny spasc w okolice 3.5tys czyli tyle ile sa moim zdaniem warte.
instagram - czacha

#36 ASOT

ASOT
  • 1 269 postów

Napisano 11 września 2019 - 05:05

Myslalem ze zmienie w koncu 7+ ale nic z tego .. chybs ze na XS MAX ktore powinny spasc w okolice 3.5tys czyli tyle ile sa moim zdaniem warte.

XS Max nie spadnie do takiej ceny ;) Poniżej 4 tys. XS i XS Max nie kupisz.

#37 Ernest05

Ernest05
  • 775 postów
Napisano 11 września 2019 - 05:08

Wydaje mi się, że x-kom zaktualizował ceny. XS 4600, XR 3150, XS MAX 4999, 8 2350.

#38 MC_

MC_
  • 5 951 postów

Napisano 11 września 2019 - 05:24

Niech sie, z przeproszeniem z takimi cenami pocaluja.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE

#39 Molimo

Molimo
  • 3 642 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 września 2019 - 05:49

Z tym wycofaniem Xs to jeszcze lepsze zagranie niż z wywaleniem z oferty X. No cóż. Jeśli chodzi o hardware nie mają nic do zaoferowania w tym roku. Całkiem dobrze. 

#40 czacha

czacha

fotografista ;)

• 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 11 września 2019 - 05:56

XS Max nie spadnie do takiej ceny ;) Poniżej 4 tys. XS i XS Max nie kupisz.

Dzis nowego XS kupujesz za 4097zl. Za dwa tygodnie cena bedzie duzo nizsza. Stanie sie dokladnie to samo co z X ktorego kupisz dzis ponizej 3tys za nowa sztuke.
Pomylilem sie, XS jest juz ponizej 4tys ..

Załączone pliki

instagram - czacha

#41 ASOT

ASOT
  • 1 269 postów

Napisano 11 września 2019 - 06:01

Dzis nowego XS kupujesz za 4097zl. Za dwa tygodnie cena bedzie duzo nizsza. Stanie sie dokladnie to samo co z X ktorego kupisz dzis ponizej 3tys za nowa sztuke.
Pomylilem sie, XS jest juz ponizej 4tys ..

Jeśli kupujemy z innego źródła niż np Cortland, iSpot, Media to i taka cena może być.

#42 czacha

czacha

fotografista ;)

• 2 209 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 11 września 2019 - 06:23

Jeśli kupujemy z innego źródła niż np Cortland, iSpot, Media to i taka cena może być.

Zdrowy rozsadek podpowiada, aby kupowac tam gdzie taniej. Jesli zrodlo jest legalne to po co przeplacac tysiaka dla jakiegos tam Cortlandu?
instagram - czacha

#43 disaster3

disaster3
  • 68 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2019 - 06:23

czyli stało się to co wszyscy przypuszczali, że sie stanie. Myślałem, ze sprzedam żony XS'a (64GB), dam jej swojego (256GB) a kupię nowego. Ale dla ładowarki i aparatu na pewno nie będę zmieniał telefonu. Jeśli chodzi o foto to obecnego pewnie nawet w 70% nie wykorzystuje. Również poczekam na model 2020, chociaż jestem kuszony ofertą na Note10 i 10+ za odpowiednio 2800 i 3200.... ale chyba nie chce robić manewru bo juz kiedyś zmieniłem ip 7'ke na S9+ sumarycznie nie byłem jednak do końca zadowolony....

iPhone 4s 8GB white, iPhone XS 256GB gold, iPhone XS 64GB silver, iPad Pro 10.5 64GB gold, AW4 Nike+ 44mm white

#44 tomk925

tomk925
  • 705 postów

Napisano 11 września 2019 - 06:33

Zdrowy rozsadek podpowiada, aby kupowac tam gdzie taniej. Jesli zrodlo jest legalne to po co przeplacac tysiaka dla jakiegos tam Cortlandu?

Coś w tym jest, do tego IPhone jak kupisz nawet z nie oficjalnej dystrybucji, masz gwarancje w oficjalnym serwisie, natomiast przy takich np androidach jest wysyp aukcji z faktura vat marża, niby też te 1k mniej, ale wtedy jest się zależnym od sprzedawcy, czy nie zwinie interesu, przy potem ewentualnej reklamacji, bo oficjalny serwis bezpośrednio nam nie przyjmie.

#45 sheepysheep

sheepysheep
  • 370 postów

Napisano 11 września 2019 - 06:51

Heh, no ja zamierzam kupic. Dziewczyna juz puka sie w glowe, ze nie warto i jest mega brzydki. Ale mnie pociaga jednak aparat (duzo robie zdjec, a wiadomo, ze najlepszy to taki, jaki sie ma przy sobie - dlatego czasem lustrzanka moze sie schowac), no i ta bateria. No, trudno ;) Trzynastego, w piatek, moze byc wesolo :P

#46 zapsu

zapsu
  • 119 postów

Napisano 11 września 2019 - 07:38

Ja się waham pomiędzy Xs a 11 Pro. Gdyby różnica w cenie była niższa to bym wziął 11 Pro... A tak kupię Xs i Apple Watch.

#47 relakzstyle

relakzstyle
  • 189 postów

Napisano 11 września 2019 - 07:47

dla mnie kolor zielony jest petarda. Te 3 obiektywy wygladaja dla mnie duzo ladniej niz na renderach. Sto razy lepiej jednak niż iphone 11 z dwoma które wogole nie pasuja na wyspie:/ Szczerze , wiadomo było ze nie bedzie duzych zmian. Mega kozak wyglada matowe wykonczenie . Czy warto ? jak ktos ma kase to oczywiscie ze bym kupil :) Przestańcie marudzić, wiadomo ze apple jest drogie.

#48 Skopek69

Skopek69
  • 10 postów

Napisano 11 września 2019 - 08:25

Iphone XI PRO MAX
6 GB RAM ?
3500 mAh ?
1099$ ? 5699 ?
Note 10+ 1099$/€ 4799 ?

#49 _Artek_

_Artek_
  • 843 postów

Napisano 11 września 2019 - 08:26

A ja powiem tak

Co powinien teraz zrobić rozsądny nieuzależniony "zwykły użytkownik" ekosystemu apple?
Poczekać na premierę iphone 11 pro po czym pójść do sklepu rtv i kupić iphone X apple watch 4 generacji ( no chyba że jest kobietą to wtedy 5) i za rozsądną cenę mieć fajne zabawki z w miarę bezpiecznym ekosystemem czego o androidzie zwłaszcza teraz powiedzieć się nie da . 

Co zrobie ja człowiek uzależniony od komputera w kieszeni? nie wiem pewnie tylko ze względu na ekosystem zamknę oczy i przesiadając się z X kupię 11 pro w jedynej słusznej wersji czyli 256GB (bo różnica w cenie między 64 a 256 jest śmieszna biorąc pod uwagę brak slotu na karty pamięci) .   

Samych aplikacji mam 36GB ale mając taki aparat nie chce 10 razy myśleć czy wystarczy mi pamięci na kolejne zdjęcie albo film z wakacji co nie zmienia faktu że  wersje pamięciowe jakie apple sprzedaje przy 11 pro są perfidne bo gdyby było 128 w podstawie to nikt by się nie zastanawiał tylko brał podstawkę 11 pro . 

i jeszcze jedna rzecz gdyby nie mój macbook pro pierwsze co bym zrobił po konferencji apple to udał się do sklepu rtv i kupił note 10+ tańszy ładniejszy i lepszy a że ma androida  whatever jeśli ktoś nie korzysta z mac os to android niewiele zmienia . 

Ja po konferencji i po podwyżce cen w Polsce jestem rozczarowany  bo coraz więcej płacimy za bardzo ograniczony acz względnie bezpieczny system IOS

PS . nie wiedziałem że aż tak bardzo będę się cieszył z nowej ładowarki w zestawie :D ale jeśli iPhone 11 pro faktycznie jest pro to ja się pytam gdzie jest usb-c albo chociaż przejściówka na usbc i obsługa zewnętrznych nośników pamięci jak to ma miejsce w iPadzie który też jest "pro"? :D Steve widzisz i nie grzmisz :D

Użytkownik _Artek_ edytował ten post 11 września 2019 - 08:39

• damianmajk, Trancex i iSEe lubią to

 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 11 Pro  TV 4K   AirPods 

#50 relakzstyle

relakzstyle
  • 189 postów

Napisano 11 września 2019 - 08:26

te ceny  dolatach są na USA, wiec pewnie w polsce dochodzi marża wyższa na apple

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych