Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podczas przekazywania połączenia telefonicznego iPad nie pokazuje nr. tel/kontaktu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 krupnikp

krupnikp
  • 14 postów

Napisano 26 marca 2019 - 10:05

Siema,

sytuacja wygląda tak:

 

mam iphone'a podłączonego z ipadem. Kiedy ktoś dzwoni na mój numer, ipad również dzwoni, tylko że cały czas pokazuje "nieznany numer", nieważne czy mam numer w kontaktach czy nie.

 

Szukałem w opcjach, tam jest tylko tyle informacji: https://support.apple.com/pl-pl/HT209456

 

Ustawione jest ok, telefon i ipad w tej samej sieci, ale nie działa pokazywanie samego numeru.

 

Pozdrawiam,
Piotrek



#2 michak80

michak80
  • 430 postów
  • SkądKijów ( Ukraina )

Napisano 26 marca 2019 - 10:14

a masz włączoną synchronizacje kontaktów na iPad? Miałem taką samą sytuacje. Tylko ja mam synchronizacje kontaktów z kontem Gmail. Nie miałem włączonej synchronizacji na iPad i pokazywało "Nieznany numer" 



#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 26 marca 2019 - 10:42

A czy iPad nie musi mieć zsynchronizowanych kontaktów by rozpoznawać numery?



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 647 postów
  • Płeć:

Napisano 26 marca 2019 - 10:54

Ale przecież powinien przynajmniej pokazać sam numer bez nazwy kontaktu a nie „numer nieznany”. Moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z synchronizacją kontaktów.

#5 krupnikp

krupnikp
  • 14 postów

Napisano 27 marca 2019 - 09:30

Dzięki za odpowiedzi, tak synchronizacja jest włączona, ale jeśli dzwoni nieznany numer to nie pokazuje nr telefonu, tylko nieznany, więc to jest problem gdzie indziej.



#6 krupnikp

krupnikp
  • 14 postów

Napisano 27 marca 2019 - 14:37

Może ktoś ma pomysł, jak to naprawić. Myślę, że w supporcie jedyne rozwiązanie to reset ustawień.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych