Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Iphone 6 - dziwne paski w dolnej części ekranu i słaba bateria


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 adrenalinew

adrenalinew
  • 1 posts

Posted 26 October 2018 - 09:43

Witam, otóż kupiłem telefon jak w opisie i dopiero w domu zauważyłem dziwne paski w dolnej części ekranu. Podczas dłuższego robienia czegoś na telefonie potrafią zniknąć czy zmienić liczbę pasków lub ich przezroczystość aż do całkowitego zniknięcia. Gdy paski znikną i zablokujemy telefon, a następnie odblokujemy to znów pojawiają się na dłuższy/krótszy czas i tak w kółko. Dociskanie ekranu nic nie zmienia, pukanie w telefon palcem czasami jakby przyspiesza ich zniknięcie. Chciałbym dodać, ze wyświetlacz był wymieniany przez poprzedniego właściciela - pewnie na chiński bo barwę ma niebieskawą, a nie żółtawą (przez co nie działa też touch id). Jak przyciśniemy dolną prawą część ekranu do obudowy to stuka. Jakby wyświetlacz nie był poprawnie założony. Zamieszczam 5 zdjęć tych pasków. Zauważyłem też, że te paski wyświetlają to co jest w górnej części ekranu - jakby powielają obraz (co widać na zamieszczonych zdjęciach). Bateria też kiepska strasznie, na ładowarce z pudełka z logiem jabłka ładował się 4h do 100% i rozładował od 20.00 do 3.50 rano (a może i wcześniej) do 0% - tak, że był wyłączony. Dzisiaj naładowałem go starą ładowarką od Iphone 5 i naładował się w max  2h do 100%, a teraz nie dotykając telefonu leży z wyłączonym bluetooth, wifi, transmisja danych przez godzinę i procent baterii spadł z 100% do 92%. Kondycje baterii pokazuje 91%. Zastanawiam się czy to poluzowana taśma czy wyświetlacz z wadą czy po prostu telefon ulep. Nie wiem czy jest sens inwestować w baterię i wyświetlacz czy sprzedać za 5 stów. Jeżeli to zły dział, przepraszam. 

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi. 

Pozdrawiam 

 

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   135.93KB   0 downloads
  • Attached File  2.jpg   38.63KB   0 downloads
  • Attached File  3.jpg   55.7KB   0 downloads
  • Attached File  4.jpg   58.69KB   0 downloads
  • Attached File  5.jpg   43.15KB   0 downloads





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users