Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[18-09-2018 Katowice MacAdmins] #4 spotkanie w Supersam 2piętro godz 17.40


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Achi

Achi
  • 66 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 13 września 2018 - 06:50

Dużymi krokami zbliża się czwarte spotkanie administratorów systemów Apple w Katowicach, które odbędzie się we wtorek 18.09.2018 o godzinie 17.30. Mimo, że "MacAdmin" to stosunkowo nowa rola na polskim rynku IT, to frekwencja za każdym razem pozytywnie zaskakuje. Nasze spotkania charakteryzują się nadzwyczajną atmosferą, a po prelekcjach zawsze znajdzie się czas na panel dyskusyjny. Planowana jest także transmisja na żywo na kanale YouTube dla wszystkich tych, którzy nie mają możliwości przyjazdu do Katowic. 

 
W trakcie czwartego spotkania planowane są dwie prelekcje.
 
1. "Secure Mac with conditional access" – Integrate Jamf Pro with Intune for compliance poprowadzi Paweł Kopocz - Technical Support Engineer @ JAMF
2. "Firewall na Macu" - jak okiełznać ruch sieciowy opowie Adrian Walaszek - Systems Engineer @ jCommerce zajmujący się na co dzień wdrażaniem rozwiązań z zakresu zarządzania Macami na szeroką skalę.
 
Jest to jedna z niewielu okazji w Polsce, gdzie użytkownicy takich urządzeń jak Mac, iPhone, iPad czy Apple TV będą mogli posłuchać, porozmawiać i poznać innych fanów urządzeń Apple. Wszystko w luźnej i nieformalnej atmosferze.  
 
Start o godzinie 17.30, przy ul. Ks. Piotra Skargi 6 (Biura Supersam - II piętro - Jamf). Więcej szczegółów na stronie https://macadmins.pl
 
Transmisja live na YouTube odbędzie się na kanale MacAdmins.pl: https://www.youtube....tyE6cF6IKEcVGww

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych