Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone x błąd 4013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Rafał Szewczuk

Rafał Szewczuk
  • 1 postów

Napisano 09 września 2018 - 12:27

Witam,

 

Zakupiłem iphone x w lutym 2018 roku od osoby prywatnej w Norwegii z lekko uszkodzonym ekranem w miejscu przedniej kamierki. Podczas zakupu wszystko działało w porządku zarówno face id jak i kamerka, pęknięty ekran mi nie przeszkadzał. 5 dni temu telefon sam mi się wyłączył i próbując go włączyć pojawia się tylko jabłko na czanym tle. Próbowałem różnych metod od twardego restetu poprzez podłączenie to i Tunes i zrobienie najnoweszej aktualizacji. Niestety aktualizacja nie chce sie do końca zainstalować ponieważ pojawia się błąd 4013. I tu pojawia się moje pytanie:

  1. Czy warto korzystać z takich programów jak dr fone repair ios system za 59 dolarów, czy ktoś to próbował zrobić
  2. Jakim programem najtaniej odzyskać zdjęcia
  3. Czytając rożne fora dochodzę do wniosku, że może to być problem z płyta główną lub pamiecią ?
  4. W nieautoryzowanym serwisie sami polecili mi abym oddał telefon na gwarancje pomimo uszkodzenia ekranu, ponieważ najprawdopodobniej jest to problem z płytą główną. Jaki autoryzowany serwis apple w Warszawie polecacie?

Pozdrawiam

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych