Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 6 głosy

Apple Watch 4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1054 odpowiedzi w tym temacie

#1051 Banan311

Banan311
  • 153 postów

Napisano 15 grudnia 2018 - 16:26

Witam.

Wypowiem się na temat AW4, którego posiadam od miesiąca. Ogólnie zegarek naprawdę fajny i nie mam co do niego większych zastrzeżeń poza takimmi, że od czasu do czasu muszę resetować ustawienia bo nagle giną mi kontakty i nie wime kto do mnie dzwoni albo piszę.

Gdy planowałem zakup AW4, ktoś mi napisał, że to jest bardzo dobry sprzęt, ale można spokojnie bez niego żyć i w sumie podpisuję się pod tym. Mam go i jest spoko, ale nie ma takiego zachwytu jak widzę na youtube i Amerykanów.

Brakuje mi opcji pełnego kalendarza na zegrarku, zebym nie musiał wyjmować telefonu. Mam tylko kilka dni pokazanych, albo tylko najbliższe wydarzenia.

Wykonanie i ekran naprawdę robi robotę, ale znowu bateria 1 dzień wytrzymuje ( liczyłem się z tym co prawda ), ale przy opasce MiBand3, która wytrzymywała kilkanaście dni to przepaść.

Planowałem go sprzedać, ale zmieniłem zdanie. Zegarek jest spoko i tyle. ;)

P.S> Przepraszam, być może za błędną składnię, ale pisałem na szybko z telefonu.  

mi się nic z kontaktami nie dzieje a mam już drugiego series 4 bo na pierwszym miałem problemy z wyświetlaczem. W sumie chyba nie ma to żadnego znaczenia ale kontakty trzymam na google. krótko coś ci ta bateria trzyma, ja  ładuje co 48 godzin, a ćwiczę z nim pół godzinny dziennie i raczej jestem ruchliwy bo te 7 do 10 tysięcy kroków z nim robie. 

#1052 effe

effe
  • 6 384 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 grudnia 2018 - 14:07

Wiecie jak ustawić, aby jak otrzymam maila to zegarek mnie zasygnalizował wibracją jak to ma miejsce podczas SMS czy FB Message. Przy mailach pojawia mi się jedynie czerwona kropeczka w zegarku, ale nic nie sygnalizuje. 

MacBook Pro 15'' TB 2017r. | iPhone X silver 64GB | ATV 4K | AW4

#1053 m-graficzny

m-graficzny
  • 372 postów

Napisano 17 grudnia 2018 - 15:11

Wiecie jak ustawić, aby jak otrzymam maila to zegarek mnie zasygnalizował wibracją jak to ma miejsce podczas SMS czy FB Message. Przy mailach pojawia mi się jedynie czerwona kropeczka w zegarku, ale nic nie sygnalizuje. 

USTAWIENIA na iPhone > dźwięki i haptyka > Nowa poczta > Na samej górze - wibracja - zmieniasz na cokolwiek innego niż "brak"

Od teraz AW także będzie wibrował.

• effe lubi to

Garmin Fenix 5 *** Apple Watch series 2 *** iPhone X 64GB *** MacBook Pro Retina i7, 16GB, SSD 500GB *** IPad Air 16GB *** AirPods

#1054 effe

effe
  • 6 384 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 grudnia 2018 - 15:47

OK, dzięki wielkie na informacje. 

MacBook Pro 15'' TB 2017r. | iPhone X silver 64GB | ATV 4K | AW4

#1055 mateusxzz

mateusxzz
  • 231 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 grudnia 2018 - 23:15

Wiecie może, czy można robić rezerwację w iSpot ? Chcę tam, bo chciałbym dokupić ubezpieczenie - lubię uderzać rękoma w rzeczy w nieoczekiwanych momentach...

Czy muszę biegać od jednego do drugiego w poszukiwaniu ? Dziś spóźniłem sie 20 minut, a i tak dostawa była mała - całe 2 sztuki...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych