Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sierra vs El Capitan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 makemymind

makemymind
  • 705 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 czerwca 2018 - 07:58

Hej, warto przejść z El Capitan na Sierrę? Jestem z tego pierwszego mega zadowolony i zastanawiam się czy jest sens. rMBP 13” 2015 8gb

#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 24 czerwca 2018 - 09:33

Hej, warto przejść z El Capitan na Sierrę? Jestem z tego pierwszego mega zadowolony i zastanawiam się czy jest sens. rMBP 13” 2015 8gb

Ja gdybym nie używał Apple Watch do odblokowania to bym używał El Capitan, byłem bardzo zadowolony. Teraz na HS mam problem z usypianiem. Niby się uśpi, ale po całej nocy potrafi być ciepły. 



#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 597 postów
  • Płeć:

Napisano 24 czerwca 2018 - 12:30

Hej, warto przejść z El Capitan na Sierrę? Jestem z tego pierwszego mega zadowolony i zastanawiam się czy jest sens. rMBP 13” 2015 8gb

Ma ten sam rocznik, używam High Sierra od kiedy się tylko pokazała, i nie narzekam. Wcześniem miałem na nim Yosemite, El Capitan i Sierra i też nie narzekałem. Nie widzę powodu do ewentualnego downgrade'u.



#4 makemymind

makemymind
  • 705 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwca 2018 - 10:16

Kojarzę po prostu, że jak miałem Air'a z Sierrą to było trochę z nim gorzej niż na El Capitan (zarówno bateria jak i wydajność) stąd też chciałbym uniknąć tego samego z obecnym Pro.



#5 Kowadełko

Kowadełko
  • 335 postów

Napisano 25 czerwca 2018 - 12:50

Ja gdybym nie używał Apple Watch do odblokowania to bym używał El Capitan, byłem bardzo zadowolony. Teraz na HS mam problem z usypianiem. Niby się uśpi, ale po całej nocy potrafi być ciepły.

O problemie z usypianiem a właściwie z działaniem kompa podczas uśpienia jest osobny temat, należy w terminalu zmienić jeden parametr i komp rano nie bedzie cieply i nie bedzie Ci drenował baterii.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych