Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone nie łączy się z iMac przez bluetooth


Najlepsza odpowiedź Regiss , 10 maja 2018 - 19:37

Dokładnie, nic się nie paruje, działa jak tylko są w zasięgu bt i mają to samo konto icloud. Spróbuję jeszcze raz się wylogowac i zalogować na obu urządzeniach. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cake

cake
  • 176 postów

Napisano 09 maja 2018 - 21:58

Dzień dobry.

Mam problem, pojawił się nagle po tym, jak musiałem przełączyć icloud'a i na chwilę wyłączyć i włączyć zabezpieczenie dwu-składnikowe.

 

Po tym nie mogę korzystać z aplikacji "Wiadomości" na komputerze, aby wysyłać sms'y z iMac'a.

Rozłączam i paruję urządzenia - wyświetla mi się kod, akceptuje.. łączy się na sekundę i później znów, że nie połączono.

 

Jakiś pomysł co to?

 

pozdrawiam,

cake



#2 tomciar

tomciar
  • 175 postów

Napisano 10 maja 2018 - 19:32

Ale wg mnie to jest normalne, iPhone nie sparuje się z mac-iem tak jak ze słuchawkami czy głośnikiem bluetooth. Ja nie mam sparowane i wszystko działa - wiec szukaj rozwiązania gdzieś indziej.



#3 Regiss

Regiss
  • 2 936 postów
  • SkądRadom

Napisano 10 maja 2018 - 19:37   Najlepsza odpowiedź

Dokładnie, nic się nie paruje, działa jak tylko są w zasięgu bt i mają to samo konto icloud. Spróbuję jeszcze raz się wylogowac i zalogować na obu urządzeniach.

iPhone 15 Pro


#4 cake

cake
  • 176 postów

Napisano 10 maja 2018 - 20:39

Dokładnie, nic się nie paruje, działa jak tylko są w zasięgu bt i mają to samo konto icloud. Spróbuję jeszcze raz się wylogowac i zalogować na obu urządzeniach.

 

To było to. Dziękuję.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych