Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Znajdź mój iphone pytanie


Najlepsza odpowiedź WojtekWojtek , 06 kwietnia 2018 - 17:44

Utwórz z żoną rodzinę. Będzie mimo dwóch Apple ID dostęp do znajdź my iphone (z dodatkowi możliwościami, których nie ma find my friends), a do tego będziecie raz płacić za aplikacje (co kupisz, żona będzie miała darmo) muzykę i będziecie mogli podzielić się jednym pakietem chmury. Poszukaj w ustawieniach apple ID chmura rodzinna. Można dodać też dzieci.

 

Ja mam tak z żoną i córką - z jednej strony pełna niezależność (różne ID) a z drugiej wspomniane korzyści i do tego kontrola nad instalowaniem aplikacji przez dziecko.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 phatemanx

phatemanx
  • 47 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 16:52

Sprawa wyglada mamy w domu iPada, i dwa iphony. Czy da się zrobić tak żeby wszystkie 3 sprzęty były wyświetlane w znajdź mój iphone po zalogowaniu? Jeden z telefonów należy do żony i jednak fajnie było by mogła zachować swoje apple id zalogowane u siebie. Jest na to szansa?
To samo z icloud chciałbym kupić 200gb miejsca ale na jedno konto i tam robić backup zdjęć. Czy da się połączyć mój telefon i żony do jednego icloud np mojego?

#2 Emej

Emej
  • 1 161 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 kwietnia 2018 - 17:20

Swoje sprzęty namierzaj w Znajdź mój iPhone, a sprzęty innych w Znajdź moich znajomych (czy jak tam się ta aplikacja nazywa).

MBP Retina 15 2014 | iP X Space Gray | Apple Watch S4 | Airpods Pro


#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 800 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 17:44   Najlepsza odpowiedź

Utwórz z żoną rodzinę. Będzie mimo dwóch Apple ID dostęp do znajdź my iphone (z dodatkowi możliwościami, których nie ma find my friends), a do tego będziecie raz płacić za aplikacje (co kupisz, żona będzie miała darmo) muzykę i będziecie mogli podzielić się jednym pakietem chmury. Poszukaj w ustawieniach apple ID chmura rodzinna. Można dodać też dzieci.

 

Ja mam tak z żoną i córką - z jednej strony pełna niezależność (różne ID) a z drugiej wspomniane korzyści i do tego kontrola nad instalowaniem aplikacji przez dziecko.


  • phatemanx i Emej lubią to

#4 phatemanx

phatemanx
  • 47 postów

Napisano 06 kwietnia 2018 - 18:49

Dzięki wielkie!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych