Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 7 słabo trzyma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamelv8

kamelv8
  • 2 postów

Napisano 16 stycznia 2018 - 11:54

Witam,

Mam problem z moim iPhone 7. Mam go od 13 miesięcy. Zakupiony został w salonie Orange w Warszawie. Od 2 albo 3 miesięcy zauważalnie spadł mi czas użycia telefonu. Użycie bardzo rzadko przekracza 5 godzin. Do tej pory zwykle przekraczało 7,5 h. Sprawdzałem baterię różnymi programami na komputerze i wyszło mi, że bateria ma 94% pojemności całkowitej, czyli nie jest źle. Starałem się zoptymalizować system wg poradników dostępnych w internecie (dane lokalizacji, odświeżanie w tle itd.) i nic mi to nie dało. Na trybie oszczędzania baterii jest podobnie- czas ledwie przekracza 5h. Nie mam pomysłu co robić.

Proszę o pomoc.

Kamil



#2 RafalB82

RafalB82
  • 160 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 stycznia 2018 - 09:42

Myślę, że możesz udać się do autoryzowanego salonu na wymianę akumulatora, obecnie Apple wymienia akumulatory w dobrej cenie ok 129zl.



#3 kristof461

kristof461
  • 2 340 postów

Napisano 20 stycznia 2018 - 10:24

Pytanie tylko czy wymiana coś tu da? Oczywiście sam po roku użytkowania iP6 miałem problem z bateria który zniknął po jej wymianie. Niemniej pojemność 94% to wciąż bardzo dobry wynik jak na roczny telefon wiec może po prostu jakiś bug/błąd się wkradł i trzeba byłoby przeinstalować system bądź wykonać hard reset.

MacBook Pro 16" 2019 / iPhone Xs / Apple Watch S4 / Apple TV 4 / AirPods


#4 winmaciek

winmaciek
  • 6 544 postów
  • Płeć:

Napisano 20 stycznia 2018 - 19:12

Reinstalacja na czysto przez iTunes. Może pomoże.

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych