Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iPhone X - autoukrywanie znacznika tapbar'a


Best Answer Regiss , 02 January 2018 - 15:54

Aplikacja niedostosowana do X, pewnie niedługo zostanie zaktualizowana. Nie da się w ustawieniach wyłączyć tej kreski.

Go to the full post


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 bunny2000

bunny2000
  • 27 posts
  • SkądWrocław

Posted 02 January 2018 - 15:39

Witam wszystkich po długiej przerwie.

 

Stałem się kilka dni temu szczęśliwym, chyba, posiadaczem iPhone X, no i pojawiło mi się pytanie na które sam nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi:

 

czy da się w jakiś sposób wymusić autoukrywanie białej "kreski" która wskazuje położenie tapbar'a? Mam problem z nią zwłaszcza w jednej aplikacji - Showmax, która podczas wyświetlania filmów cały czas wyświetla tą białą kreskę na dole ekranu, co zwłaszcza przy ciemnych filmach jest niesamowicie wkurzające. Wiem ze może się ona chować, bo przecież w natywnej aplikacji "wideo" czy też w app'ce Youtube'a się chowa w kilka sekund po rozpoczęciu odtwarzania. W Showmax'ie niestety nie. Podobnie jak w grach, tam staje się mniej widoczna bo się "wyszarza" ale nadal jest. Czy da się jakoś wymusić jej całkowite wygaszenie, jak to ma miejsce np. w aplikacji Wideo?



#2 Regiss

Regiss
  • 2936 posts
  • SkądRadom

Posted 02 January 2018 - 15:54   Best Answer

Aplikacja niedostosowana do X, pewnie niedługo zostanie zaktualizowana. Nie da się w ustawieniach wyłączyć tej kreski.


iPhone 15 Pro





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users