Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pionowe paski w kamerze tylnej przy słabym świetle.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jarekt

jarekt
  • 20 postów

Napisano 02 stycznia 2018 - 13:24

Witam.
​kupiłem iP6s i mam problem z kamerą (zdięcia, wideo i podgląd na żywo). Pionowe, kolorowe zakłócenia widać bardzo wyraźnie w nocy i przy słabszym świetle - przy dobrym oświetleniu praktycznie znikają. 

Inna sprawa, że obiektyw ma jakieś dziwne zanieczyszczenia, coś jakby była tam wilgoć i wyschło od środka.

Pytanie brzmi, czy to problem z kamerą, czy wystarczy wymienić moduł i ew. ile to będzie kosztowało.

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

PS> Na załączonej fotce (live photo) widać tańczące zakłócenia. Pod linkiem oryginalna fota z animacją https://db.tt/lFRnBHixFx

Załączone pliki



#2 RafalB82

RafalB82
  • 160 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 stycznia 2018 - 08:44

 

Inna sprawa, że obiektyw ma jakieś dziwne zanieczyszczenia, coś jakby była tam wilgoć i wyschło od środka.

 

 

6S kiedy dostanie wody, praktycznie zawsze uszkadza się zasilanie tylnej kamery, jak ciecz idzie dalej w płytę to siada zasilanie i przedniej kamery.

Od teog bym zaczął tj. diagnoza w dobrym serwisie.



#3 AppleMobile.pl

AppleMobile.pl

  • 477 postów
  • Płeć:
  • SkądSzczecin, Wojska Polskiego 50, tel:889277288

Napisano 24 lutego 2018 - 15:29

Sama wymiana kamery nic nie da. Mamy temat przećwiczony. W razie zainteresowania zachęcam do kontaktu.


AppleMobile.pl - Serwis iPhone, iPod, iPad Szczecin - Pierwszy i jedyny serwis urządzęń Apple w Zachodniopomorskim autoryzowany przez MyApple.pl Masz pytania? Dzwoń! tel: 889 277 288 - Naprawy wysyłkowe na terenie całego kraju! http://www.facebook.com/AppleMobilePL


#4 jarekt

jarekt
  • 20 postów

Napisano 08 czerwca 2018 - 18:07

Najwidoczniej. Wymieniłem i bez rezultatów :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych