Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ATV 4/4K i Infuse - struktura filmow i napisy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gregson

gregson
  • 44 postów

Napisano 21 grudnia 2017 - 15:34

Zakupilem wlasnie ATV 4K, dysk WD MyCloud 3TB już jest w drodze.
Mam około 200-300 filmow na dyskach i tutaj pytanie.
Jak te wszystkie filmy powinny być wgrane na NAS aby były widoczne przez Infuse?
Czy poszczególne filmy musza być w katalogach?
Czy tez wszystkie filmy muszą być w jednym dużym katalogu?
Albo czy mogę sobie założyć szereg katalogów z podziałem np alfabetycznym?
Czy Infuse ma jakieś wymagania w tej kwestii?
Czy jeśli wgram je do kilku katalogów to jak będę je widział w samym Infuse? Czy wyświetli mi zawartość wszystkich katalogów czy tez tego akurat wybranego?

Z tego co wiem to Infuse ma możliwość wyszukiwania napisów? Zgadza się? Sam korzystałem z Napiprojekt i opensubtitles.org i wiem, ze napisów czasami muszę szukać w obydwu tych miejscach. A jak to robi Infuse? Z jakiego on serwera korzysta?
Może mogę dograć napisy gdy nie będzie mógł znaleźć?
Wtedy pewnie muszą być w odpowiednim formacie i same napisy takiej samej nazwy jak film?

Sorry, za te pytania ale nie korzystałem nigdy z Infuse wcześniej, a gdy dotrze do mnie dysk to chciałbym tak to wgrać abym mógł później wszystko odtwarzać na ATV.

#2 c54d1b36a7

c54d1b36a7
  • 151 postów
  • SkądGdynia, PL

Napisano 21 grudnia 2017 - 15:48

Witam,

tak , napisy zasysa z opensubtitles.org i działa to bardzo dobrze. Różne opcje językowe ustawia się już wewnątrz aplikacji.



#3 gregson

gregson
  • 44 postów

Napisano 21 grudnia 2017 - 16:17

Witam,
tak , napisy zasysa z opensubtitles.org i działa to bardzo dobrze. Różne opcje językowe ustawia się już wewnątrz aplikacji.

A jak jest z katalogami?

#4 marcias

marcias
  • 110 postów

Napisano 21 grudnia 2017 - 20:47

A o co konkretnie pytasz ? Aplikacja prawidlowo odczytuje pliki w danym folderze.

Chcesz się bawić to na stronie firecore masz wszystko ładnie objaśnione :

https://support.fire...47-Metadata-101

Użytkownik marcias edytował ten post 21 grudnia 2017 - 20:47

Mac Mini late 2012 / i5 2.3GHz  / 16GB DDR3 / 2 x SSD 240GB Samsung PRO / iPhone 7 * iPad Mini 3 * iPad 2017 * Apple TV 4K 

Synology : server DS214PLAY * router SR1900ac / GoPro 6 Black


#5 gregson

gregson
  • 44 postów

Napisano 21 grudnia 2017 - 22:30

Chodzilo mi o to czy poszczególne filmy musza być w osobnych katalogach czy mogą być w jednym dużym?
Albo czy mogę mieć szereg dużych katalogów z filmami?
Ok, znalazłem już w filmiku na YouTube.
Filmy nie musza być w drobnych katalogach. Można mieć więcej niż jeden katalog z filmami. Super.

#6 _sad

_sad
  • 1 postów

Napisano 14 sierpnia 2019 - 06:34

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem ATV4K i po sparowaniu go z NASem mam pewien problem, a dokładniej mówiąc z poprawnym odtwarzaniem filmów z napisami. Przy apce Plex brak polskich znaków, tzn albo krzaki albo brak polskiej litery z ogonkiem. Dzisiaj pobrałem Infuse i tutaj z kolei nie widać moich plików z napisami ale za to video zapierdziela aż miło. Co może być przyczyna w Infuse? Bo raczej na tej aplikacji chcialbym się skupić.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych