Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zalany Iphone 6s - serwis/propozycja wymiany na nowy za dopłatą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasia Kaszubowska

Kasia Kaszubowska
  • 1 postów

Napisano 13 listopada 2017 - 18:25

Witam, ostatnio oddałam zalany Iphone 6s, (po gwarancji) do serwisu Maclife znajdującego się w Gdańsku. Już tego samego dnia oddzwonili z wiadomością, że cały telefon się już do niczego nie nadaje i trzeba by było wymienić nie tylko wyświetlacz i baterię ale również płytę główną co sięgałoby kosztów około 1000zł. I zaproponowali mi wymianę na taki sam, nowy model (tylko że bez pudełka i akcesoriów) za 1569zł, jeśli oddam im ten zniszczony, gdyż oni wysyłają go gdzieś do Czech w tego co zrozumiałam. Rzekomo ma być również nowa gwarancja na ten telefon. Nie wiem co mam o tym myśleć i czy jest to lepszy pomysł niż odkupienie od kogoś troszkę taniej kolejnego telefonu.



#2 RafalB82

RafalB82
  • 160 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 listopada 2017 - 18:17

Wybierz się do innego serwisu, może da się naprawić płytę główną. Koszt akumulatora i panelu LCD nie jest zbyt wysoki.



#3 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 listopada 2017 - 19:25

[CIACH] - Wycięcie prowokacji/złośliwości. Nikt Ci nie da gwarancji na działanie całego urządzenia po zalaniu, jedynie na wymienione elementy.
 
W Gdańsku kolega z naszego oddziału doradził Ci najbardziej rozsądną opcję - wymienić urządzenie na nowe w Apple.

 

Bardzo proszę o powstrzymanie się od złośliwości. Wytłumaczyć decyzję serwisu - proszę bardzo. Wycieczki w stosunku do innego serwisu (porady) następnym razem będą skutkować ostrzeżeniem - szczególnie wobec tak starego użytkownika, który dobrze powinien znać regulamin.


coś nie tak?





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych