Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Przekazywanie wiadomości do Maca.


Best Answer imrik , 10 October 2017 - 12:11

Instalowałem też na czysto High Sierra więc może to pozostałość po starej wersji na icloud?

Tak to na pewno to. Jeśli się ręcznie nie wylogujesz z iCloud i nie porozłączasz tych usług z osobna za wczasu to sobie wiszą tak jakiś czas. Chyba 90 dni.

Go to the full post


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Ganjuana

Ganjuana
  • 462 posts

Posted 09 October 2017 - 17:54

Witam, po wgraniu czystego iOS'a 11 pokazała mi się taka lista. [attachment=5251:IMG_0005.PNG] Posiadam jednego Maca więc może ktoś wie dlaczego pokazuje dwa urządzenia?



#2 gentelman

gentelman
  • 452 posts
  • SkądWroclaw

Posted 10 October 2017 - 09:22

Mialem podobny przypadek z zegarkiem, z czasem samo zniknelo.


Macbook Air | iPhone 13pro | Watch 7 | AirPods Pro

#3 imrik

imrik
  • 3471 posts
  • SkądWrocław, Poland

Posted 10 October 2017 - 10:41

Nie przejmuj się, samo zniknie po jakimś czasie. Jeśli miałbym strzelać to albo się przelogowywałeś na iCloud na komputerze albo robiłeś odtworzenie telefonu z kopii zapasowej.



#4 Ganjuana

Ganjuana
  • 462 posts

Posted 10 October 2017 - 11:22

Instalowałem też na czysto High Sierra więc może to pozostałość po starej wersji na icloud?

#5 lia

lia
  • 304 posts
  • SkądLublin, PL

Posted 10 October 2017 - 11:55

Mi się to pojawiło po zainstalowaniu iOS na nowym iPhonie (na czysto, bez przywracania kopii zapasowych). W powyższym miejscu wyświetlał mi się mój MacBook i stary (!) sprzedany przed chwilą iPhone. Miałam stres, że może komuś kto kupił nie będzie działał telefon, ale chyba wszystko jest OK, bo aktualnie stary iPhone już zniknął.



#6 imrik

imrik
  • 3471 posts
  • SkądWrocław, Poland

Posted 10 October 2017 - 12:11   Best Answer

Instalowałem też na czysto High Sierra więc może to pozostałość po starej wersji na icloud?

Tak to na pewno to. Jeśli się ręcznie nie wylogujesz z iCloud i nie porozłączasz tych usług z osobna za wczasu to sobie wiszą tak jakiś czas. Chyba 90 dni.


Edited by imrik, 10 October 2017 - 12:12.


#7 Ganjuana

Ganjuana
  • 462 posts

Posted 10 October 2017 - 13:11

No to wszystko się wyjaśniło, dzięki i pozdrawiam :)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users