Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

IPhone 6s (iOS11) problem z pojawiającymi się niebieskimi prostokątami


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 kijcunek

kijcunek
  • 1 posts

Posted 06 October 2017 - 20:57

Tak jak w tytule, od wczoraj pojawiają mi się na ekranie niebieskie prostokąty. Zaczęło się to gdy moja dziewczyna coś sprawdzała na telefonie i nagle wyskoczył jej jakiś komunikat i miała 2 opcje do wyboru. Nacisnęła ten po lewej stronie. Zaznaczę, ze nie wie co tam było napisane, ponieważ akurat coś tam chciała kliknąć No i kliknęła właśnie na te opcje po lewej stronie. Szukałem trochę w ustawieniach ale nic nie znalazłem.
https://prnt.sc/gu6i3n
Dodam jeszcze, ze te prostokąty skaczą po całym ekranie. Tak jakby był to jakiś samouczek i pokazywał klikalne ikony.

#2 RomaszT

RomaszT
  • 91 posts

Posted 08 October 2017 - 12:37

Witaj,

 

Najprawdopodobniej masz włączoną funkcję Sterowanie przełącznikami, możesz ją wyłączyć albo wciskając Home trzy razy (jeśli tak masz skonfigurowane), albo wchodząc w Ustawienia -> Ogólne -> Dostępność -> Sterowanie przełącznikami

 

Prawdopodobnie w tym samym dziale (Dostępność) masz włączone Skróty dostępności (czyli trzykrotne wciśnięcie Home) na kilka udogodnień i Twoja dziewczyna wybrała pierwsze z brzegu. Skróty dostępności możesz wyłączyć odznaczając wszystkie wybrane w ustawieniach.

 

Mam nadzieję, że to to i że pomogłem :).






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users