Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 6 - problem z touchID


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikilop12

mikilop12
  • 6 postów

Napisano 30 września 2017 - 20:26

Witam.
Otóż posiadam dwa iPhone'y 6. Jeden po zalaniu, a drugi po konkretnym upadku. Zabrałem się za naprawę i z dwóch niedziałających zrobiłem jeden działający. Ale mój problem polega na tym że przycisk Home oraz cały wyświetlacz jest z tego zalanego, a płyta główna z tego po upadku i nie działa touchID. Mam opcje dodania palca ,ale po dotknięciu od razu pokazuje się błąd. Czy jest możliwość jakoś zrobić działający touchID z tą inną płytą?
Czy muszę próbować ożywić tą po zalaniu?

#2 mikilop12

mikilop12
  • 6 postów

Napisano 01 października 2017 - 12:16

Jeszcze zmieniłem przycisk na ten oryginalny oraz zamieniłem kabelek z tyłu wyświetlacza, żeby zgrywało się z płytą główną lecz nawet to nie działa. 



#3 vaya

vaya
  • 176 postów

Napisano 01 października 2017 - 16:13

Taśmy nie musisz zmieniać - wystarczy że bedzie oryginalny przycisk home z oryginalną płytą - inaczej działało nie bedzie.

Zrób odtwarzanie i powinno działać.



#4 mikilop12

mikilop12
  • 6 postów

Napisano 01 października 2017 - 16:22

Próbowałem już odtwarzać z oryginalnym przyciskiem i nie działa dalej, lecz teraz co jakiś czas przycisk nagrzewa.

#5 mikilop12

mikilop12
  • 6 postów

Napisano 01 października 2017 - 20:08

Odkryłem jedną ciekawą rzecz. Gdy przycisk był zamontowany do taśmy z tego drugiego telefonu to jak synchronizowałem na iTunes to wyskakiwał błąd 53. Teraz zmieniłem na oryginalną taśmę i ten błąd już się nie pojawia lecz dalej na telefonie mam wiadomość "Nie można aktywować TouchID na tym Iphonie". Szczerze nie wiem co z tym zrobić.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych