Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[ios8-ip6] Odzyskanie usuniętych zdjęcć


Najlepsza odpowiedź MiL , 21 sierpnia 2017 - 08:44

Spróbuj jednej rzeczy. Włącz teraz bibliotekę iCloud, podłącz się do WiFi i poczekaj trochę.

Włącz też bibliotekę na Macu i zajrzyj do pliku biblioteki w Finderze (Pokaż zawartość pakietu). Sprawdź zawartość folderu Masters czy przypadkiem tych zdjęć tam nie ma.

Gdybyś miał wcześniej włączoną bibliotekę zdjęć i je usunął to na 99% te zdjęcia by tam były pomimo że nigdzie ich nie widać.

W iOS jest błąd przez który wysyłane są do chmury wszystkie zdjęcia, nawet te usunięte z folderu Recently deleted.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kis_s

kis_s
  • 147 postów

Napisano 19 sierpnia 2017 - 11:23

Witam,

Może moje pytanie będzie głupie ale jestem zdesperowany. Usunąłem jakies 500 zdj w ciagu ostatnich 2 tygodni i wczoraj usunałem je z folderu 'recently deleted' czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania tych zdjęć ? Nie chce tłumaczyć okoliczności i powodu usunięcia zdj bo nie o to chodzi. Próbowałem jakimiś aplikacjami przeskanować i odzyskać ale no nie udało się..
Czy jest jakaś możliwość inna ? nie mama ich na icloud'zie bo nie mam już tam miejsca.

 

Pozdrawiam



#2 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 19 sierpnia 2017 - 11:29

Jeśli nie miałeś kopii to nie ma. 



#3 MiL

MiL
  • 1 403 postów
  • Płeć:

Napisano 21 sierpnia 2017 - 08:44   Najlepsza odpowiedź

Spróbuj jednej rzeczy. Włącz teraz bibliotekę iCloud, podłącz się do WiFi i poczekaj trochę.

Włącz też bibliotekę na Macu i zajrzyj do pliku biblioteki w Finderze (Pokaż zawartość pakietu). Sprawdź zawartość folderu Masters czy przypadkiem tych zdjęć tam nie ma.

Gdybyś miał wcześniej włączoną bibliotekę zdjęć i je usunął to na 99% te zdjęcia by tam były pomimo że nigdzie ich nie widać.

W iOS jest błąd przez który wysyłane są do chmury wszystkie zdjęcia, nawet te usunięte z folderu Recently deleted.


  • chrobro i kis_s lubią to

#4 kis_s

kis_s
  • 147 postów

Napisano 21 sierpnia 2017 - 17:55

@MiL dzięki wielkie !!! Meeega mi pomogłes !!!



#5 MiL

MiL
  • 1 403 postów
  • Płeć:

Napisano 22 sierpnia 2017 - 07:46

Ale to zadziałało?



#6 kis_s

kis_s
  • 147 postów

Napisano 22 sierpnia 2017 - 16:26

tak pomogło, zajrzałem to zawartość tego folderu i nie wiem jakim cudem ale te zdjęcia tam były, tzn kilku brakowało ale to tam nie istotne. Te które potrzebowałem są ! :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych