Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 7 głośność rozmów


Najlepsza odpowiedź pantomasz431 , 24 czerwca 2017 - 20:12

Mam w Play. Wina sieci nie jest. Folia była zdjęta. Telefon aż cały dudni a ja muszę ucho zatykać przy full głośności. Oddam go na gwarancję. Pierwszy sprzęt z logo Appla, który coś nie działa od 10 lat :) 


ROZWIĄZANE ! 

 

Folia na wyświetlaczu fabryczna oczywiście była zdjęta. Po zdjęciu foli fabrycznej w sklepie sprzedawca mi nakleił szkło hartowane. Teraz zdjąłem etui i szkło hartowane i działa jak powinno. Włożyłem do etui i również działa. Winna całego zamieszania jest folia : Xqisit Tough Screen Glass szkło hartowane do iPhone 7.

Nie wiem jak to możliwe ale teraz 50% głośności jest dla mnie nawet za głośno.  

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 24 czerwca 2017 - 09:00

Mam taki problem. Przesiadłem się z iphona 5 SE na iphona 7.  SE to był najlepszy telefon jaki miałem.  Mam takie pytanie do użytkowników iphona 7. Chodzi o głośność rozmów. W autobusie, aucie, na ulicy czy nawet w pracy jak mam ustawione na największą głośność to słabo słychać. W porównaniu z SE jest bardzo źle. W ustawieniach mam jedynie redukcję otoczenia włączoną. 



#2 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 24 czerwca 2017 - 10:10

U mnie jest dość głośno i wyraźnie... może to wina sieci?

iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#3 Stefan Niewiadomski

Stefan Niewiadomski
  • 26 postów

Napisano 24 czerwca 2017 - 10:24

Ja u siebie nie widzę różnicy pomiędzy iPhone 5s a iPhone 7. Podejrzewam, że w SE nie było innego/lepszego głośnika niż w 5s.

Może Twój egzemplarz jest wadliwy. Porównaj z innym iPhonem 7.



#4 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 czerwca 2017 - 10:47

Mam taki problem. Przesiadłem się z iphona 5 SE na iphona 7.  SE to był najlepszy telefon jaki miałem.  Mam takie pytanie do użytkowników iphona 7. Chodzi o głośność rozmów. W autobusie, aucie, na ulicy czy nawet w pracy jak mam ustawione na największą głośność to słabo słychać. W porównaniu z SE jest bardzo źle. W ustawieniach mam jedynie redukcję otoczenia włączoną.


A zdjąłeś folię z ekranu?
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.
PDAClub.pl - Wortal i forum miłośników technologii Mobilnych
CyfrowyJa.pl - Wszystko o Smartwatch, Smartband, Activity Tracker i gadżetach

#5 Stefan Niewiadomski

Stefan Niewiadomski
  • 26 postów

Napisano 24 czerwca 2017 - 14:08

A zdjąłeś folię z ekranu?


Niektórzy mogą pomyśleć, że to złośliwy komentarz, ale tak nie jest. Temat od 9 lat przerabiany na tym forum już za czasów iPhone pierwszej generacji
http://myapple.pl/fo...-ciche-rozmowy/

#6 Ramcel76

Ramcel76
  • 249 postów

Napisano 24 czerwca 2017 - 16:17

Może to wina sieci? U mnie wyraźnie też się pogorszyła po Update Operatora z 28.0 na 28.4 :/
Mam NJU nadajniki Orange. Zdecydowanie lepiej było i głośno na 28.0 ehh...

iPhone 7

Użytkownik Ramcel76 edytował ten post 24 czerwca 2017 - 16:18

Mój Sprzęt: Huawei Mate 10 Pro - Apple Watch - iPhone 6s - iPhone 7 - iPad 4 mini - MacBookPro 15”

#7 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 24 czerwca 2017 - 20:12   Najlepsza odpowiedź

Mam w Play. Wina sieci nie jest. Folia była zdjęta. Telefon aż cały dudni a ja muszę ucho zatykać przy full głośności. Oddam go na gwarancję. Pierwszy sprzęt z logo Appla, który coś nie działa od 10 lat :) 


ROZWIĄZANE ! 

 

Folia na wyświetlaczu fabryczna oczywiście była zdjęta. Po zdjęciu foli fabrycznej w sklepie sprzedawca mi nakleił szkło hartowane. Teraz zdjąłem etui i szkło hartowane i działa jak powinno. Włożyłem do etui i również działa. Winna całego zamieszania jest folia : Xqisit Tough Screen Glass szkło hartowane do iPhone 7.

Nie wiem jak to możliwe ale teraz 50% głośności jest dla mnie nawet za głośno.  






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych