Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 7 - odzyskanie danych po odtworzeniu


Najlepsza odpowiedź pedros , 12 maja 2017 - 10:37

Chciałbym spróbować recovery do stanu fabrycznego ale obawiam się czy potem np. poprzez Dr.Fone wyciągnę dane, czy zostają one bezpowrotnie utracone ?

 

Po odtworzeniu do stanu fabrycznego możesz zapomnieć o niezarchiwizowanej zawartości iPhone'a.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hys

Hys
  • 12 postów

Napisano 12 maja 2017 - 09:33

Używam iPhona od pierwszej wersji czyli jakieś 10lat. Pierwszy raz jednak model 7 zawiódł mnie koszmarnie.

Podczas normalnego używania telefon nagle wyłączył się a po resecie ukazał się obraz z "kernel panic"

Ostatnią archiwizację zrobiłem dwa m-ce temu i mam dużą "wyrwę" w zdjęciach i innych archiwach.

Serwis od razu rozłożył ręce więc pozostają mi własne próby odzyskania danych.

 

Udaje mi się wprowadzić go w tryb awaryjny lub DFU i raz udało mi się podnieść system przez naprawę aktualizacji.

Popracował jednak 5 minut i znowu padł więc nie zdążyłem zarchiwizować danych.

 

Obecnie co kilka prób udaje się doprowadzić do ponownej aktualizacji ale w połowie procesu restartuje się.

Chciałbym spróbować recovery do stanu fabrycznego ale obawiam się czy potem np. poprzez Dr.Fone wyciągnę dane, czy zostają one bezpowrotnie utracone ?

 

 



#2 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 12 maja 2017 - 09:49

Nie skonfigurowałeś backupu do iCloud?



#3 Hys

Hys
  • 12 postów

Napisano 12 maja 2017 - 10:15

Niestety nie. Od zawsze archiwizowałem dane na komputerze. Jakoś nie mam zaufania do danych w chmurze.

Jednak teraz dochodzę do wniosku, że lepiej mieć dane w chmurze i małą szansę, że ktoś się do nich dobierze niż nie mieć ich wcale.



#4 hiloyt

hiloyt
  • 76 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 maja 2017 - 10:23

Do Twojego komputera też się może ktoś dobrać :). Warto mieć kopię w chmurze. Szczególnie, gdy "stacjonarną" robi się tak sporadycznie.


MacBook Pro 16” (2019) // iPhone 11 Pro Max // Apple Watch Series 6 SS // AirPods Pro


#5 pedros

pedros
  • 1 392 postów
  • SkądWAW, PL

Napisano 12 maja 2017 - 10:37   Najlepsza odpowiedź

Chciałbym spróbować recovery do stanu fabrycznego ale obawiam się czy potem np. poprzez Dr.Fone wyciągnę dane, czy zostają one bezpowrotnie utracone ?

 

Po odtworzeniu do stanu fabrycznego możesz zapomnieć o niezarchiwizowanej zawartości iPhone'a.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych