Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 7 - charakterystyczne cykanie podczas odsłuchu nagranego wideo


Najlepsza odpowiedź maciek1422 , 19 kwietnia 2017 - 21:53

Witam

 

Mam pewien problem dotyczący Iphone 7 . Gdy nagrywam wideo korzystając jednocześnie z wbudowanego mikrofonu, którym rejestruję  dźwięk to przy oglądaniu klipu, w tle słychać coś przypominającego cykanie. Szczególne jest to słyszalne gdy klip kręcony jest w stosunkowo cichych warunkach. Gdy nagrywam jednak sam dźwięk aplikacją dyktafon- także używając wbudowanego mikrofonu  cykania nie słychać. 

 

Gdy podłączę słuchawki z mikrofonem problemu także nie ma. Pojawia się on tylko gdy wideo nagrywane jest przy udziale mikrofonu wbudowanego - coś jakby jakiś układ scalony wpływał na rejestrację dźwięku. 

 

Przy głośnym tle filmiku może być to niesłyszalne lecz gdy jest dość cicho może irytować. Ktoś miał podobnie? Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam

 

Przyłóż telefon tyłem do ucha i sprawdź czy nie piszczy. Mój właśnie wydawał dziwne dźwięki co było słychać przy nagrywaniu filmów w cichym miejscu. Oddałem do cortlandu i mi wymienili :)

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 blummero17

blummero17
  • 3 postów

Napisano 14 kwietnia 2017 - 15:38

Witam

 

Mam pewien problem dotyczący Iphone 7 . Gdy nagrywam wideo korzystając jednocześnie z wbudowanego mikrofonu, którym rejestruję  dźwięk to przy oglądaniu klipu, w tle słychać coś przypominającego cykanie. Szczególne jest to słyszalne gdy klip kręcony jest w stosunkowo cichych warunkach. Gdy nagrywam jednak sam dźwięk aplikacją dyktafon- także używając wbudowanego mikrofonu  cykania nie słychać. 

 

Gdy podłączę słuchawki z mikrofonem problemu także nie ma. Pojawia się on tylko gdy wideo nagrywane jest przy udziale mikrofonu wbudowanego - coś jakby jakiś układ scalony wpływał na rejestrację dźwięku. 

 

Przy głośnym tle filmiku może być to niesłyszalne lecz gdy jest dość cicho może irytować. Ktoś miał podobnie? Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam

 



#2 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 14 kwietnia 2017 - 20:22

Hmm, albo coś klika w aparacie(co może być normalne) albo serwis. Wybrałbym to drugie. Polecam Cortland.

#3 maciek1422

maciek1422
  • 170 postów
  • SkądGdynia

Napisano 19 kwietnia 2017 - 21:53   Najlepsza odpowiedź

Witam

 

Mam pewien problem dotyczący Iphone 7 . Gdy nagrywam wideo korzystając jednocześnie z wbudowanego mikrofonu, którym rejestruję  dźwięk to przy oglądaniu klipu, w tle słychać coś przypominającego cykanie. Szczególne jest to słyszalne gdy klip kręcony jest w stosunkowo cichych warunkach. Gdy nagrywam jednak sam dźwięk aplikacją dyktafon- także używając wbudowanego mikrofonu  cykania nie słychać. 

 

Gdy podłączę słuchawki z mikrofonem problemu także nie ma. Pojawia się on tylko gdy wideo nagrywane jest przy udziale mikrofonu wbudowanego - coś jakby jakiś układ scalony wpływał na rejestrację dźwięku. 

 

Przy głośnym tle filmiku może być to niesłyszalne lecz gdy jest dość cicho może irytować. Ktoś miał podobnie? Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam

 

Przyłóż telefon tyłem do ucha i sprawdź czy nie piszczy. Mój właśnie wydawał dziwne dźwięki co było słychać przy nagrywaniu filmów w cichym miejscu. Oddałem do cortlandu i mi wymienili :)



#4 blummero17

blummero17
  • 3 postów

Napisano 25 kwietnia 2017 - 20:03

Przyłóż telefon tyłem do ucha i sprawdź czy nie piszczy. Mój właśnie wydawał dziwne dźwięki co było słychać przy nagrywaniu filmów w cichym miejscu. Oddałem do cortlandu i mi wymienili :)

 

Rzeczywiście  ;) , coś popiskuje gdy się ucho przyłoży do tylnej części , też się z tym udam do Cortlandu, dzięki koledzy  :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych