Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odbarwienia na obudowie iPhone 7 Plus


Najlepsza odpowiedź nie_lubie_jablek , 05 marca 2017 - 13:34

Problem znany od dawna i nie tylko 7-mki czy nawet iPhone w szklanych samsungach też jest ten problem - pod etui zbiera się syf etui minimalnie pracuje i się wycierają plamy. Wygląda to tak jakby można było to doczyścić ale nie schodzi. W szczególności dobrze to widać na etui z wycięciem na logo Apple - po jakimś czasie mamy wyryty okrąg na obudowie. 

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał Jachimowski

Michał Jachimowski
  • 7 postów

Napisano 05 marca 2017 - 12:23

Witam, jestem właścicielem iPhone 7 Plus 32g. Od samego początku mam naklejona szybę ochronna i nieprzerwanie nosze etui ochronne. Co jakie czas gdy chce przetrzeć telefon bądź tez śmiejcie etui widzę coraz więcej takich jakby białych świecących kropek. Wielokrotnie próbowałem je zmyć, sucha ścierka, wilgotna, specjalnymi środkami czyszczącymi i żadnych pozytywnych efektów. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić?

Pozdrawiam

#2 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 05 marca 2017 - 12:34

Kupić nowy telefon. To są rysy od tego syfu co się pod etui zbiera - na przyszłość naklejać folię i na folię etui to się tylko folia porysuje. 



#3 Michał Jachimowski

Michał Jachimowski
  • 7 postów

Napisano 05 marca 2017 - 12:43

Kupić nowy telefon. To są rysy od tego syfu co się pod etui zbiera - na przyszłość naklejać folię i na folię etui to się tylko folia porysuje.

ale to byłyby raczej jakie kreski a nie taki idealnie praktycznie okrągłe kroki i jak się im tak przyjrzę to nie wyglada to tak jakby to były rysy

#4 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 05 marca 2017 - 13:00

Ja mam to samo. Kropeczki  są minimalne, ale pod światło je widać. W żadnym innym modelu tego nie miałem tylko w czarnej wersji. Mam chęć zamienić na srebrny. 



#5 Michał Jachimowski

Michał Jachimowski
  • 7 postów

Napisano 05 marca 2017 - 13:02

Ja mam to samo. Kropeczki  są minimalne, ale pod światło je widać. W żadnym innym modelu tego nie miałem tylko w czarnej wersji. Mam chęć zamienić na srebrny.

Też masz kolor czarny mat?

#6 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 05 marca 2017 - 13:03

Tak tylko, że model mniejszy


Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 05 marca 2017 - 13:03


#7 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 05 marca 2017 - 13:03

To urzadzenie, ktorego sie uzywa. Nigdy nie zabezpieczysz w 100 procentach tego, bo i nie ma takiej potrzebny. No chyba, ze chcesz miec ciagle telefon w stanie fabrycznym, to do gabloty i na szafke. Na Twoim miejscu nie szukalbym problemu, tam gdzie go nie ma :P



#8 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 05 marca 2017 - 13:05

Moim zdaniem jest problem. Poprzednie modele używałem tak samo w etui i nie ma było na nim żadnych kropeczek.. 



#9 Michał Jachimowski

Michał Jachimowski
  • 7 postów

Napisano 05 marca 2017 - 13:07

To urzadzenie, ktorego sie uzywa. Nigdy nie zabezpieczysz w 100 procentach tego, bo i nie ma takiej potrzebny. No chyba, ze chcesz miec ciagle telefon w stanie fabrycznym, to do gabloty i na szafke. Na Twoim miejscu nie szukalbym problemu, tam gdzie go nie ma :P

Wczensyej to niebyły problem tylko akurat ten telefon chce sprzedać jak najlepiej a takie coś raczej mocno zbije cenę.

#10 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 05 marca 2017 - 13:18

To tylko telefon, no już nie popadajmy w paranoje, użytkuje się sprzęt i tyle, nie przeszkadza to w użytkowaniu...Masakra, ludzie kupują zamiast używać tak jak chcę to chuchają dmuchają żeby jak najlepiej sprzedać...Kupujecie rzeczy z myślą, żeby sprzedać, a nie używać...


Telefon jest dla mnie, chronię go odpowiednio ale czasami noszę bez etui, bo to mój sprzęt i nie myślę o tym, że uważam na niego, żeby sprzedać komuś o parę złotych drożej...


  • Najwyzszy lubi to

 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#11 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 05 marca 2017 - 13:21

Przypuszczam że telefon noszony bez żadnego etui byłby teraz w lepszym stanie niż jest po noszeniu w etui ochronnym. Nic już z tym nie zrobisz. 



#12 Michał Jachimowski

Michał Jachimowski
  • 7 postów

Napisano 05 marca 2017 - 13:28

A może to jest jakiś problem z przegrzewającą się bateria? I w wyniku tego obidowa się w tych punktach ogrzewa i wyblakła.

#13 nie_lubie_jablek

nie_lubie_jablek
  • 2 946 postów

Napisano 05 marca 2017 - 13:34   Najlepsza odpowiedź

Problem znany od dawna i nie tylko 7-mki czy nawet iPhone w szklanych samsungach też jest ten problem - pod etui zbiera się syf etui minimalnie pracuje i się wycierają plamy. Wygląda to tak jakby można było to doczyścić ale nie schodzi. W szczególności dobrze to widać na etui z wycięciem na logo Apple - po jakimś czasie mamy wyryty okrąg na obudowie. 


  • macsupport lubi to

#14 Michał Jachimowski

Michał Jachimowski
  • 7 postów

Napisano 05 marca 2017 - 13:58

Problem znany od dawna i nie tylko 7-mki czy nawet iPhone w szklanych samsungach też jest ten problem - pod etui zbiera się syf etui minimalnie pracuje i się wycierają plamy. Wygląda to tak jakby można było to doczyścić ale nie schodzi. W szczególności dobrze to widać na etui z wycięciem na logo Apple - po jakimś czasie mamy wyryty okrąg na obudowie.

dookoła aparatu tez jest takie coś podobnego tylko jak się to wytrze mocno to schodzi

#15 Najwyzszy

Najwyzszy
  • 665 postów
  • SkądStrzegom

Napisano 05 marca 2017 - 14:05

To tylko telefon, no już nie popadajmy w paranoje, użytkuje się sprzęt i tyle, nie przeszkadza to w użytkowaniu...Masakra, ludzie kupują zamiast używać tak jak chcę to chuchają dmuchają żeby jak najlepiej sprzedać...Kupujecie rzeczy z myślą, żeby sprzedać, a nie używać...


Telefon jest dla mnie, chronię go odpowiednio ale czasami noszę bez etui, bo to mój sprzęt i nie myślę o tym, że uważam na niego, żeby sprzedać komuś o parę złotych drożej...

 

Czytasz mi w myslach :)



#16 Michał Jachimowski

Michał Jachimowski
  • 7 postów

Napisano 05 marca 2017 - 14:23

To tylko telefon, no już nie popadajmy w paranoje, użytkuje się sprzęt i tyle, nie przeszkadza to w użytkowaniu...Masakra, ludzie kupują zamiast używać tak jak chcę to chuchają dmuchają żeby jak najlepiej sprzedać...Kupujecie rzeczy z myślą, żeby sprzedać, a nie używać...
Telefon jest dla mnie, chronię go odpowiednio ale czasami noszę bez etui, bo to mój sprzęt i nie myślę o tym, że uważam na niego, żeby sprzedać komuś o parę złotych drożej...

z każdym wcześniejszym mogłem tak samo się obchodziłem jak Ty bo zawsze komuś go dałem to bylo i obojętne w jakim stanie był ale ze teraz mam plusa to nikt takiego dużego telefonu nie chce Wiec postanowiłam się z nim tak obchodzić żeby jak najlepiej go sprzedać i jak najmniej dołożyć do tegorocznego iPhone 7s/8/X

#17 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 05 marca 2017 - 15:25

Czyli w sumie wychodzi lepiej nosić bez etui, chociaż na twitterze widziałem gościa, który nosił bez etui to mu się ameylnium wycierało. Tak źle i tak nie dobrze. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych