Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[1.1.2 2G] Vnotes przestał nagrywać (działać) jak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 home theatre

home theatre
  • 91 postów

Napisano 05 lutego 2008 - 05:10

Mam dziwny problem. Problem rozpoczął sie na sofcie 1.1.1 (obecnie jest 1.1.2. problem pozostał). Vnotes działał bez zarzutu. Również wersja 0.30, jednak parę dni temu po zainstalowaniu kilkunastu programów finder, text, viocedialer) i updatowaniu instalera vnotes zaczął odmawiać posłuszeństwa. Sprawa jest o tyle ciekawa, że programy korzystające z zapisywania ścieżki audio (vnotes, vdial) wiecznie sie wieszają nie nagrywają i powodują zmianę dźwięków podczas pisania sms bądź wprowadzenia telefonu w stan uśpienia. Dźwięk wydaje się stłumiony. Nie pomaga restore (robiłem 2 razy), nie pomaga stara wersja instalera. Nie pomaga również restore setings w general. Wiem, że sporo osób raportuje podobne problemy, jednak dziwi mnie że tutaj sprawa nie jest naświetlona. Powiedzcie czy u Was działa wszystko jak należy ? znacie rozwiązanie problemu, albo chociaż podejrzewacie w czym leży przyczyna błędu? Pozdrawiam

#2 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 05 lutego 2008 - 06:13

Hmmm, dziwne. Ja mam Vnotes. Działa bez żadnych problemów. Również po updacie do 030.

#3 home theatre

home theatre
  • 91 postów

Napisano 05 lutego 2008 - 16:33

Wiem że dziwne. Bardzo mi zależy żeby ten program znowu działał, potrxzebny mi jest do pracy...:) Jestem komputerowym laikiem, ale wydaje mi się, że któraś aplikacja zmieniła jakiś plik i teraz vnotes się gubi. Problem w tym że restore najwidoczniej nie czyści dokładnie całego iphona. Może chociaz wiecie gdzie vnotes zapisuje pliki (po za swoim folderem oczywiście) do czego się odnosi. Może zwyczajna podmiana da efekty. Pozdrawiam i błagam o pomoc

#4 home theatre

home theatre
  • 91 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 17:43

Dziękuje nikomu za odpowiedzi.... :) Otóż pojawiło się w sieci jako takie rozwiązanie. Nie wiedzieć czemu resetując dwa razy pod rząd setings w general, vnotes odżywa :D Znowu nagrywa i odtwarza, i można by uznać że jest po problemie..........niestety problem zmiany-stłumienia dźwięku przy pisaniu i wyłączeniu telefonu pozostaje. Do tego dochodzi jeszcze jedna denerwująca kwestia otóż przy odtwarzaniu pliku w vnotes i próbie zrobienia głośniej poziom głośności nie reaguje... To musi być wina jakiegoś nieszczęsnego pliku który jak na złość mimo restorów się nie usuwa i miesza...ech, gdybyście na coś wpadli dajcie znać Pozdrawiam

#5 Bociek93

Bociek93
  • 230 postów
  • SkądMalinowice

Napisano 28 lutego 2008 - 16:02

dajcie linka do Vnotesa

#6 basior

basior
  • 378 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 09 kwietnia 2008 - 16:25

dajcie linka do Vnotesa


Też bym prosił :)

#7 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 09 kwietnia 2008 - 19:00

W instalerze znaleść można go pod nazwą VoiceNotes z zakładki "Multimedia" lub z tąd do ręcznego zainstalowania:
Index of /ftp/Applications/VoiceNotes

#8 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 09 kwietnia 2008 - 19:26

U mnie działa bez zarzutu, za pierwszym razem miałem kłopot, ponieważ był wyciszony na maksa - myślałem, że nie nagrywa. Po zwiększeniu głośności chodzi bez problemu.

#9 aproject

aproject
  • 38 postów

Napisano 30 maja 2008 - 10:12

U mnie coś nie działa, niby sie coś nagrywa ale się nie nagrywa albo nie słychac tego, głośniczek mam na maksa bo inaczej głośności w wersji 0.35 nie można zmienić, jedyne co się zmieniło to wyglad i nie wiesza mi się jak poprzednie wersje i niby wreszcie coś nagrywa.

#10 Strusio

Strusio
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 maja 2008 - 11:32

Miałem podobny problem z VNotes i w końcu odistalowałem bo mieszł nawet w nagrywaniu dzwieku Video Recorderem. Myslałem że to dlatego że w opisie nie jest wymieniona wersja softu 1.1.4 a ja na takiej pracuje.
Bedę podobnie jak home theatre wdzięczny za pomoc w problemie . Aha obiawy mam identyczne - nie nagrywa , wiesza bruździ w dzwiekach fabrycznych.

Pozdro

#11 Ultrasonic

Ultrasonic
  • 102 postów

Napisano 30 maja 2008 - 16:15

Nie wiem jak tam u Was, ale u mnie po uruchomieniu aplikacji vNotes dźwięk jest przestawiany na jakieś totalnie małe częstotliwości odtwarzania i dźwięki np. smsa brzmią bardzo kiepsko. Pomaga restart systemu.

#12 najda

najda
  • 22 postów

Napisano 14 października 2008 - 18:03

A czy ktoś z szacownych kolegów wie może przypadkiem, gdzie ten fantastyczny program jakim jest voicenotes magazynuje nagrane pliki? THX

#13 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 303 postów
  • Skądtowni?

Napisano 14 października 2008 - 18:07

A czy ktoś z szacownych kolegów wie może przypadkiem, gdzie ten fantastyczny program jakim jest voicenotes magazynuje nagrane pliki?

THX


O ile dobrze pamiętam to pliki zapisywane są tutaj: private/var/mobile/Media/Recordings

#14 najda

najda
  • 22 postów

Napisano 14 października 2008 - 18:26

Ano, nie ma tam takiego katalogu jak recordings niestety :(

---- Dodano 15-10-2008 o godzinie 11:37 ----
Nikt nie pomoze?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych