Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Firefox 1.5 wykrzacza sie przy wpisywaniu w pola textowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 05 marca 2006 - 12:44

Glupia sprawa. Upgradowalem kompa rodziny (starutenki iMac Indigo, z 10.2.6 do 10.2.8). Potem poszedl upgrade QuickTime i Javy. Po tych operacjach jest OK, poza Firefoxem. Wiesza sie na niektorych stronach, gdzie wpisuje sie text w jakies pola (np haslo na tlen.pl, wyszukiwarka na forum itp). Firefox pada od razu, po wpisaniu w pole textowe chociazby jednego znaku. Co to za cholera? z gory dziekuje za pomoc pozdr

#2 Banano

Banano
  • 354 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 marca 2006 - 20:04

Miałem podobny problem po 10.2.8. Z tym że mi wywalał się po wpisaniu i wtedy gdy chciałem wykasować backspacem i firefox proponował autofillem (chyba się to tak nazywa...??? :? ) Pogrzebałem w preferencjach i wyłączyłem proponowanie przez firefoxa wypełnienia no i ale to raz działało a czasami i tak się wywalał więc przestałem używać klawisza backspace :D Nie wiedzieć czemu Safari w Jaguarze wykladało mi się przy wczytywaniu stron www Szukałem rozwiązania po necie ale odpowiedzi nie znalazłem.Na szczeście przeszedłem na 10.3.9...no i safari 1.3. Pozdro

#3 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 06 marca 2006 - 21:20

Witam zioma z fyrtla, tej! :) Sprawdzalem w forach:problem wystepuje tylko na Maku i byl wielokrotnie zglaszany na forum Mozilli, ale nie bylo odpowiedzi. Dzialalem tak na czuja, wykasowalem zapamietane formularze i zblokowalem skrypty jawowskie (problem pojawil sie natychmiast po upgradzie Javy). Poki co, wszystko dziala dobrze.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych