Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipod nano artwork: "unknown error -50" [help]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 hapeka

hapeka
  • 1 postów

Napisano 04 marca 2006 - 23:11

Witam niedawno podczas przeglądania instrukcji iPoda (nano 4gb) zauważyłem możliwość wgrywania artworków (tj. okładek płyt) i wyświetlania ich podczas słuchania muzyki A instrukcji napisane jest że należy zrobić tak: 1. Zaznaczyć odpowiedną opcję w ustawieniach iPoda (zrobione) 2. W "get info" wybrać artwork i znaleźć zdjęcie (zrobione) [wgrywałem okładki w library w itunes a potem po zaznaczeniu opcji wyswietlania TEORETYCZNIE powinno się samo "zaaktualizowac"] 3. kliknac ok i tyle No kiedy klikam ok, wtedy pokazuje sie oczywiscie komunikat "Optimizing iPod, blablabla". Pasek ładowania dochodzi do połowy i nagle BACH - komunikat "The iPod +nazwa+ cannot be updated. An unknown error occurred (-50)." Przeklinając oczywiście Apple, iTunes i w ogóle wszystko od góry do dołu odłączam iPo od komputera i sobie słucham. Ku mojemu zdziwieniu artworki są! Ale tylko na niektórych piosenkach. Np. mam płytkę Bloc Party i jeden kawałek ma wyświetlony artwork, podczas gdy inny NIE. No i tu mój problem - co mam zrobić żeby normalnie móc cieszyć się ładnym obrazkiem obok tytułu piosenki i wykonawcy? Z góry dzięki PS. PC, win XP, itunes 6.0.4.2, najnowsze oprogramowanie do iP zainstalowane (po wielu bojach co prawda ale jest).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych