Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wideorozmowa mac-pc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 bogdanbudnik

bogdanbudnik
  • 128 postów
  • SkądOrzełek

Napisano 22 lutego 2006 - 19:23

Witam.Chcialbym sie zapytac czy mozna za pomoca macintosha prowadzic wideorozmowę z druga osobą uzywajacą systemu Windows.(wiem ze mozna za pomoca iChata-ale chyba tylko z uzytkownikami macow mozna sie kontaktowac)

#2 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 lutego 2006 - 19:25

Chodzą plotki po sieci i ptaki na mieście ćwierkają ze na dniach ma się ukazać SKYPE 2.0 dla Mac.

#3 bogdanbudnik

bogdanbudnik
  • 128 postów
  • SkądOrzełek

Napisano 22 lutego 2006 - 19:27

ale to chyba bedzie dzialac na macach z intelem.A czy jest coś innego?

#4 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 lutego 2006 - 19:36

jest jeszcze ivisit używam go do kontaktu video z PC (czekam na skype)

#5 Sallazar

Sallazar
  • 93 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 lutego 2006 - 20:03

iChat tez mozna uzywac z pc ale uzytkownicy pc musza uzywac AIM messanger. komunikacja iChat-AIM (AOL Instant Messanger)

#6 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 lutego 2006 - 20:09

Pytanie dotyczyło wideo-rozmowy... Z tego co wiem to za pomocą iChata i AIMa można tylko czatować (nie wiem czy połączenia głosowe są możliwe, na pewno video nie)

#7 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 22 lutego 2006 - 20:58

Pytanie dotyczyło wideo-rozmowy...
Z tego co wiem to za pomocą iChata i AIMa można tylko czatować (nie wiem czy połączenia głosowe są możliwe, na pewno video nie)


...zatem radze poszukac dokladnie w necie ;) Chyba jednak nie tak "na pewno", choc faktycznie musza byc spelnione pewne warunki. Nie udalo sie chyba natomiast uruchomic one-way video chat... A tu jest tutoial jak dokonac "niemozliwego" ;)
http://www.mvldesign...e_tutorial.html

#8 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 lutego 2006 - 21:37

No proszę :oops: zdarza się... :roll:

#9 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 lutego 2006 - 22:01

Podana strona jest bardzo fajna, a w tekście taki kwiatek:

Najpierw wymienione są kamery "good", "little better" i ...

Camera for PCs with AIM - best: There is no best, only 'good enough.' For best get a Mac.


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

#10 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 22 lutego 2006 - 22:03

Wszystko pięknie, tylko już mógłby się pokazać Skype Video na maca. Skończyły by się problemy :mrgreen:

#11 Sallazar

Sallazar
  • 93 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 lutego 2006 - 22:57

Hmm... Wiem czego dotyczyło pytanie i jeszcze raz potwierdzam, że za pomocą iChat/AIM mozna robić wideorozmowy.

#12 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 22 lutego 2006 - 23:26

Wszystko pięknie, tylko już mógłby się pokazać Skype Video na maca.

Skończyły by się problemy :mrgreen:


Hehe - dla wielu pewnie dopiero sie rozpoczna! jak tylko zobacza wymagania tego Skype... No chyba, ze pojawi sie do niego jakas wtyczka w stylu ichatUSBcam, bo tu bedzie znacznie gorzej (ponizej G5 lub intela nikt se nie "powideokonferencjuje" z tego co pisza w sieci... ;) )... Treche przegiete te wymagania - na ichacie jednak mozna z odpowienia kamerka i owym plugiem odpalic video chat np. na imacu DV (400 mhz g3), a tu... Wiekszosc macowcow odpada (w tym moja rodzinka) i z kim se bede videochatowal przez tego Skype ? ;) Dobrze ze ichat ma sie dobrze i nie wymaga quad-core :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych