IPhone 6 - "Brak sieci" lub "Szukam..."
#1
Napisano 07 lutego 2017 - 19:15
Mam taki problem. Posiadam IPhone 6. Telefon od nowości dzialal bez zarzutu, az do ostatniego tygodnia kiedy zaczal wariowac (nie miał nigdy wgranego Jailbreaka ani Cydii, ani nic nie było zmieniane w oprogramowaniu). . Po prostu z dnia na dzien zaczal tracic zasieg na poczatku bylo kilka razy dziennie, a slowo "SZUKAM" w gornym rogu pojawialo sie czesciej. Od trzech dni jest tak ze nie czyta mi w ogóle żadnej karty tzn. czyta lecz nie może wyłapać sieci. Non stop pojawia się "Szukam", ew. "Brak sieci" kart Próbowałem recznie sieć dostosować, ale nie idzie jakbym mieszkal w czarnej dziurze ( oczywiscie na innych moim iPhonie te karty sim dzialaja bez zarzutu). Prosze o pomoc, bo naprawde nie wiem co robic i co sie stalo. Teefon kilka razy był zerowany, ale bez skutku.
#2
Napisano 07 lutego 2017 - 21:18
#3
Napisano 07 lutego 2017 - 21:51
#4
Napisano 08 lutego 2017 - 15:13
Albo baseband padł
#5
Napisano 08 lutego 2017 - 18:04
Wpisz *#06# i sprawdź czy Ci pokarze numer IMEI. Jeżeli się nie pojawi to prawdopodobnie problem z BB albo jego zasilaniem.
#6
Napisano 09 lutego 2017 - 14:41
Za to numer imei jest widoczny w ustawieniach.
#7
Napisano 09 lutego 2017 - 15:51
Najpierw trzeba zdiagnozować co dokładnie jest uszkodzone. Mogą to być zimne luty pod układem, może być uszkodzony sam układ albo coś z jego zasilaniem.
#8
Napisano 09 lutego 2017 - 17:28
#9
Napisano 09 lutego 2017 - 18:36
Jak baseband, to nie ma sensu naprawiać. iPhone do wyrzucenia.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych












